Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Trojitá radost ve Slunečné: Nevadilo by mi jednou čekat trojčata, svěřila se Eva Burešová

Herečka úsměvně přiznala, že by jí nevadilo jednou čekat trojčata.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
slunečná

Eva Burešová (28) v roli Týny Popelkové ve Slunečné se snad konečně blíží ke štěstí. Opět prožívá lásku se svým Jankem, kterého ztvárňuje Marek Lambora (26), jenž jí láskyplně hladí těhotenské bříško. Eva Burešová tak v kostymérně oblékla speciálně vyrobené těhotenské břicho na míru pro trojčata. 

Herečka Eva Burešová alias Týna se jednoho dne probudí a těhotenství je na ní už hodně znát. Umocněno je to i tím, že se scenáristé rozhodli obšťastnit zamilovanou dvojici hned třemi dětmi najednou.

"Nechali mi udělat těhotenské bříško přímo na míru podle holky, která čekala trojčata a měla podobnou postavu jako já. Sedělo to krásně, ale přiznávám, že to břicho bylo těžší a bolela mě z toho záda. Ta největší břicha, která jsem nosila ke konci porodu, tak v tom se už ani pomalu nedalo chodit. Na druhou stranu jsem nemusela moc hrát, protože ty bolesti jsem opravdu měla," prozrazuje Eva Burešová, jak vypadalo její seriálové těhotenství.

Eva Burešová: Vycpávali mi prsa, to mě bavilo nejvíc

"Myslím, že za celou dobu jsem měla asi čtyři velikosti, a nakonec, když už Týna byla v devátém měsíci, jsme dávali dvě břicha pod sebe, aby to bylo ještě větší. Pořád se to někomu nezdálo, ale když je žena útlá, tak to neznamená, že v těhotenství přibere padesát kilo.

Tělo si to uspořádá, aby se dítě vešlo a zároveň to ženu nezlomilo. Vycpávali mi i prsa, a to byla část, která mě bavila nejvíc," směje se Eva, která sama zkušenost má, protože jí doma poletuje čtyřletý syn Nathaniel. Samozřejmě když točila tyto scény, na své skutečné těhotenství si vzpomněla.

"To víte, že jsem vzpomínala, a vůbec by mi nevadilo jednou čekat trojčata. Čím víc dětí, tím víc legrace," směje se herečka, která zatím neprozradila, jestli jí scenáristé přiřkli syny, nebo dcery.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy