Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Trojhlavá saň má hejty na háku: Jsem taktická s*ině a já mrcha, smějí se hráčky Survivoru

Veronika Havlik, Chili a Nikola Čechová.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
survivor

Survivor už má svého vítěze, kterým není pouze jeden hráč. Pro "trojhlavou saň" Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik bylo triumfem i navázání přátelského vztahu, který jim možná vydrží až do konce života. Známá kuchařka na svém Instagramu sdílela vtipné video, kde se holky vysmívají nadávkám na jejich osoby, a také se dojemně rozpovídala o Veronice alias "kozarele", které během náročných chvil plakala na kyprých ňadrech.

Chili: Končíme jen v Survivoru

Chtěla jsem napsat, že naše svatá trojice končí, ale to by vlastně nebyla pravda. Končíme totiž pouze v Survivoru. Ve skutečnosti teprve začínáme. Na ostrově jsme našly to nejcennější a to si z ostrova i odnášíme. Jak jsem řekla, čekala jsem leccos, ale rozhodně ne to, že si najdu jednoho malýho umpa-lumpu a jednu temperamentní Italku," vypráví kuchařka Chili na svém Instagramu pod příspěvkem, na kterém se "svatá trojice" opět setkává po konci Survivoru na hotelu.

Navíc je znát, že si z nepřejícných vzkazů holky nic nedělají, naopak je vzaly s úsměvem. Já jsem taktická svině," směje se Nikol Čechová, kterou doplňuje Veronika Havlik. A já od té doby, co se s ní bavím, jsem mrcha." A Chili dodává: Já myslím, že jsi byla mrcha už před."

Veronika Havlik je průzračná bytost

Chili se na svém Instagramu v minulosti rozpovídala o Nikol a pár slov zanechala i právě Veronice Havlik, která byla divákům nejsympatičtější členkou svaté trojice.

Veronika je asi ta nejprůzračnější bytost, kterou znám. Co na srdci, to na jazyku. Když vás miluje, miluje vás bezmezně a její oddanost nezná hranice. Je to taková ta kamarádka, které se můžete svěřit úplně se vším a vždycky vám poradí, hlavně co se týče vztahů! Když došlo k promíchání kmenů a my jsme šli do Azua, byla jsem hrozně ráda, že je tam se mnou. V mnoha ohledech mi byla starší sestrou, která si mě vždycky vyslechla, chránila mě, kontrolovala po mně věci, protože jsem furt něco zapomínala, a každý den mi ustlala v přístřešku. Po těch několika měsících o sobě víme tolik, co naši nejbližší," popisuje vnadnou blondýnku a čtrnáctinásobnou šampionku v karate.

Chili: Byla mi adoptivní maminkou

Hrozně ji obdivuju za to, čím si prošla v životě a jak i přesto všechno je to tak neskutečně milující a srdečnej člověk. Veroničko, děkuju ti, že jsi mi byla skvělou kamarádkou, rádkyní a adoptivní maminou," ​napsala Chili a dodala:

Vždycky jsem se ti mohla vyplakat na rameni nebo na tvých kyprých ňadrech. A těšíme se brzy do Itálie, má drahá! Do té doby se budeme dále spamovat v naší Whatsapp skupině. Amore mio!"

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy