Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Trojan v Jedna ruka netleská: Horší sex než s vlastní manželkou nikdy nenatočil! VIDEO

+ Dalších 8 fotografií
Komedie David Ondříčka Jedna ruka netleská z roku 2003 se dá označit za nezapomenutelnou. Tolik šílených zvratů český film vážně nezažil. A nejenom to. Ve snímku si Ivan Trojan (53) s Klárou Pollertovou-Trojanovou (46) střihli nejpříšernější sexuální scénu v historii. V té době byli už deset let manžely i ve skutečnosti.

Bláznivá komedie Jedna ruka netleská zanechala stopu snad na každém divákovi. Příběh o bláznivém podnikateli, který si myslí, že je Adolf Hitler, a partičce kamarádů snažících se o jeho odhalení a předání spravedlnosti, patří k vůbec nejšílenějším.

Nejenom, že ve filmu střídá jedna vtipná scéna druhou. Je v něm i pasáž, která člověku může způsobit traumata. Sexuální scéna Ivana Trojana s manželkou Klárou Pollertovou-Trojanovou má k opravdové erotice hodně daleko. „Už budu. Já ještě ne! Promiň.“ Slova, která si při milostném aktu vymění, jsou snad nejdokonalejší ilustrací, že takhle se to vážně nedělá!

Samotní herci se mluvení o scéně vyhýbají jako čert kříži. Můžeme tak jen spekulovat, jaké pocity při ní měli oni sami. Jisté však je, že opravdové intimní chvilky budou o dost nabušenější.

Související články

Další články