Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Trnitý osud Fialové z Tváře: Rodiče jí zemřeli týden po sobě, maminku našla oběšenou

Trnitý osud Fialové z Tváře: Rodiče jí zemřeli týden po sobě, maminku našla oběšenou
Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
strašné
Hvězda televizní show Tvoje tvář má známý hlas promluvila o minulosti. Osud se s Kateřinou Marií Fialovou (22) opravdu nemazlil. Rozhodně za sebou nemá lehké dospívání a to, čím si prošla, si nedovede představit nikdo z nás.

Kateřina Marie Fialová je čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu. Do povědomí diváků se dostala díky oblíbenému televiznímu pořadu Tvoje tvář má známý hlas Na obrazovkách TV Nova jsme ji už mohli vidět v převleku Jiřího Korna nebo Nicki Minaj

Mladá stepařka to ovšem neměla v dospívání vůbec jednoduché. V rozhovoru pro Blesk se rozpovídala o smrti obou rodičů. Když bylo Kateřině 16 let, zemřel jí tatínek na rakovinu kostí. "Tatínek umíral doma. Každý týden, co jsem se vrátila ze školy, jsem viděla, že zhubl o dalších deset kilo," svěřovala se Kateřina.

Jenže smrt otce nebyla jedinou velkou ránou. Týden poté, co zemřel tatínek, našla svou maminku oběšenou na půdě. "Šla jsem do koupelny, vyčistila jsem si zuby a pak jsem zavolala záchranku. A až potom mi to vlastně začalo docházet. Ale ta první chvíle byla takový mentální šok. Byla jsem hodně racionální, chtěla jsem vyřešit situaci. Navíc se to stalo v den, kdy by měl táta narozeniny," popisovala Kateřina svůj hrůzný zážitek. Své mamince její čin v duchu dlouho vyčítala. "Pak jsem si ale uvědomila, že ona byla tak nešťastná, že by netrápila jen sebe, ale i mě. A to když si uvědomíte v sedmnácti letech, tak je to úleva. Ale ten rok bolu a žalu byl hustej."

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy