Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Trnitý osud Fialové z Tváře: Rodiče jí zemřeli týden po sobě, maminku našla oběšenou

+ Další 3 fotografie
strašné
Hvězda televizní show Tvoje tvář má známý hlas promluvila o minulosti. Osud se s Kateřinou Marií Fialovou (22) opravdu nemazlil. Rozhodně za sebou nemá lehké dospívání a to, čím si prošla, si nedovede představit nikdo z nás.

Kateřina Marie Fialová je čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu. Do povědomí diváků se dostala díky oblíbenému televiznímu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Na obrazovkách TV Nova jsme ji už mohli vidět v převleku Jiřího Korna nebo Nicki Minaj.

Mladá stepařka to ovšem neměla v dospívání vůbec jednoduché. V rozhovoru pro Blesk se rozpovídala o smrti obou rodičů. Když bylo Kateřině 16 let, zemřel jí tatínek na rakovinu kostí. „Tatínek umíral doma. Každý týden, co jsem se vrátila ze školy, jsem viděla, že zhubl o dalších deset kilo,“ svěřovala se Kateřina.

Jenže smrt otce nebyla jedinou velkou ránou. Týden poté, co zemřel tatínek, našla svou maminku oběšenou na půdě. „Šla jsem do koupelny, vyčistila jsem si zuby a pak jsem zavolala záchranku. A až potom mi to vlastně začalo docházet. Ale ta první chvíle byla takový mentální šok. Byla jsem hodně racionální, chtěla jsem vyřešit situaci. Navíc se to stalo v den, kdy by měl táta narozeniny,“ popisovala Kateřina svůj hrůzný zážitek. Své mamince její čin v duchu dlouho vyčítala. „Pak jsem si ale uvědomila, že ona byla tak nešťastná, že by netrápila jen sebe, ale i mě. A to když si uvědomíte v sedmnácti letech, tak je to úleva. Ale ten rok bolu a žalu byl hustej.“

Mohlo by vás zajímat

Další články