Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Trnitá cesta ke slávě Kateřiny Klausové! Zesnulý podnikatel Peter Kovarčík zatahal za více nitek!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Cesta ke slávě je někdy opravdu trnitá. Své o tom ví i mladá herečka Kateřina Klausová.

Bohatý a velmi vlivný podnikatel, který měl konexe i na Pražském hradě Tak se dá ve zkratce popsat již zesnulý Peter Kovarčík, který před dvěma lety nešťastnou náhodou uklouzl v koupelně a podlehl následkům zranění… Byl to muž, který kdysi chodil i s populární herečkou Kateřinou Brožovou (49), které snesl modré z nebe, a dokonce i luxusní vilu.

Kateřiny a herečky celkově měl moc rád, a tak si jednoho dne vyhlédl mladičkou blondýnku Kateřinu Klausovou, která strašně moc toužila po nějaké té roličce v čemkoliv. Nejdříve ji dostal do muzikálu, potom do filmu Lída Baarová. Ukazovala se s ním ve společnosti a jak se zdá, svého nového kontaktu uměla využít.

Naposledy ji vzal na udílení Českého lva v roce 2015, v době, kdy mladou letušku z reklamy ještě nikdo neznal. Dnes je všechno jinak. Usměvavá Kateřina se na sociálních sítích ukazuje bez make-upu a prezentuje se jako milé a hlavně nevinné děvče, které se ke všemu dostalo díky své píli a tvrdé dřině Kdo bude další objekt této slečny, zatím není známo, ale jedno je jisté. Jen tak nějaký obyčejný kluk z Nemanic to asi nebude.

Související články

Další články