Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Trnitá cesta ke slávě Kateřiny Klausové! Zesnulý podnikatel Peter Kovarčík zatahal za více nitek!

Kateřina to se šedesátníky umí…
+ Dalších 15 fotografií
Cesta ke slávě je někdy opravdu trnitá. Své o tom ví i mladá herečka Kateřina Klausová.

Bohatý a velmi vlivný podnikatel, který měl konexe i na Pražském hradě! Tak se dá ve zkratce popsat již zesnulý Peter Kovarčík, který před dvěma lety nešťastnou náhodou uklouzl v koupelně a podlehl následkům zranění… Byl to muž, který kdysi chodil i s populární herečkou Kateřinou Brožovou (49), které snesl modré z nebe, a dokonce i luxusní vilu.

Kateřiny a herečky celkově měl moc rád, a tak si jednoho dne vyhlédl mladičkou blondýnku Kateřinu Klausovou, která strašně moc toužila po nějaké té roličce v čemkoliv. Nejdříve ji dostal do muzikálu, potom do filmu Lída Baarová. Ukazovala se s ním ve společnosti a jak se zdá, svého nového kontaktu uměla využít.

Naposledy ji vzal na udílení Českého lva v roce 2015, v době, kdy mladou letušku z reklamy ještě nikdo neznal. Dnes je všechno jinak. Usměvavá Kateřina se na sociálních sítích ukazuje bez make-upu a prezentuje se jako milé a hlavně nevinné děvče, které se ke všemu dostalo díky své píli a tvrdé dřině. Kdo bude další objekt této slečny, zatím není známo, ale jedno je jisté. Jen tak nějaký obyčejný kluk z Nemanic to asi nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články