Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tristní návštěvnost, průběžný úklid: Takhle vypadá hrob Karla Gotta 7 měsíců po jeho smrti

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Je to více než sedm měsíců od smutného odchodu legendárního Karla Gotta (+80). A stále každý den navštěvují desítky fanoušků jeho hrob na pražských Malvazinkách a chodí uctít jeho památku. Na pražských Malvazinkách bylo ale v sobotu prakticky prázdno. A to i přes skutečnost, že počasí bylo prosluněné. O místo posledního odpočinku se údajně někdy stará i samotná vdova Ivana Gottová (44), řekl nám zaměstnanec hřbitova na Malvazinkách.

Fanoušci Mistra stále docházejí poklonit se jeho památce Někdo zapálí svíčku, jiný přinese květinu. "Každý den registrujeme nějaké návštěvy a dotazy spojené s návštěvou hrobu Karla Gotta. V sobotu to bylo asi nejméně za celou dobu od zpřístupnění. Návštěvnost byla skutečně nízká, a to i přes to, že bylo krásné počasí," řekl eXtra.cz zaměstnanec hřbitova.

"Občas sem zajde paní Gottová, ale jinak lidé chodí každý den. Jde opravdu stále o desítky návštěv," dodal zaměstnanec hřbitova s tím, že kvůli množství svíček a různých předmětů je hrob pravidelně udržován správou hřbitova.

Chodí i Ivana

Na místo jsme se vypravili a oproti minulosti je velmi dobře udržovaný. Andělíčci od dcer, jeden velký od vdovy Ivany, desítky další postaviček od fanoušků. Tak to aktuálně vypadá na hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách.

Je vidět, že na legendu nikdo nechce zapomenout, a to ani poté, co uplynulo 7 měsíců od její smrti.

Související články

Další články