Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Třináctka z Dr. House ukázala, co má mezi nohama. Tipnete si barvičku?

Kdo by to byl do herečky řekl.
Zdroj: Profimedia.cz
Když hrála lékařku v Dr. Housovi, které se přezdívalo "Třináctka", tak byla cudná, až to bolelo, ale jak roky postupují, tak má asi herečka Olivia Wilde větší potřebu se odhalovat, dokud o to ještě někdo stojí. Teď se ale svlékla celá a všechny překvapila svým rozkrokem!

Konečně se krásná herečka Olivia Wilde (31) odvázala a ukázala, jak ji pánbůh stvořil. Dokonce se předvedla jako přírodní typ, který má radši mezi nohama bobříka, který zahřívá její vaginu. Ale nikdo nečekal, že tam dole je tak zrzavá. Na to by ani jindy prostořeký Dr. House neměl slova.

Konečně předvedla, že ne nadarmo byla vyhlášena v roce 2009 nejžhavější herečkou Hollywoodu. Kdyby se takhle ve známém lékařském seriálu předvedla, tak by vzkřísila i mrtvého, protože to je pohled, který musí každý vidět.

V novém seriálu z hudebního prostředí „Vinyl“ dostala lechtivé scény nejen z postele. A scénáristi rozhodně dobře udělali, protože prsa a klín téhle nádherné herečky přilákají o to víc diváků, protože kdo dnes ještě dokáže ukázat bobra? Olivia se toho rozhodně nebojí a tam dole je poznat, že její kořeny pocházejí z Irska, je to liška ryšavá.

Související články

Další články