Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Třináctiletý školák brutálně znásilnil spolužačku. Po hodině sexuální výchovy!

Zdroj: profimedia.cz

Celý Wales je v šoku z brutálního znásilnění dítěte dítětem Ještě když se to stalo po hodině sexuální výchovy.

Případ se odehrál před dvěma lety, ale až teď ho policie pustila na veřejnost. Tehdy třináctiletý chlapec brutálně znásilnil stejně starou spolužačku, a to po hodině sexuální výchovy.

Chlapec tehdy po hodině vzal spolužačku na odlehlé místo v areálu školu a zeptal se jí, jestli by nechtěla vyzkoušet sex. Přestože mu dívka několikrát řekla ne, tak k ní mladý násilník přistoupil a znásilnil ji. Po šokujícím útoku jí akorát prý řekl "můžeš jít".

Nyní patnáctiletý hoch se ke znásilnění přiznal u soudu, který ho poslal na 12 měsíců do nápravného zařízení a bude 2,5 roku na seznamu sexuálních delikventů.

Školy ve Walesu se teď zajímají o to, jak probíhá sexuální výuka na školách a jaké z toho plyne ponaučení. Je totiž dost zvláštní, že se útok stal právě po výuce sexuální výchovy.

"To, že se to stalo po hodině sexuální výchovy, nám dává obavy ohledně samotné výuky na školách. Řekla bych, že zdůrazňují hlavně biologii a mechaniky sexu, ale už se méně zaměřují na emoce, respekt a vztahy," myslí si Katie Russell, členka charitativní organizace, která se stará o oběti znásilnění.

Související články

Další články