Hrůza! Teprve třináctiletý Marcelo Pesseghini z Brazílie vyvraždil celou svou rodinu a následně v klidu odešel do školy. Důvod? Marcelo údajně toužil po tom stát se profesionálním zabijákem…

Podle dostupných informací Marcelo zabil oba své rodiče, babičku a pratetu. Všechny oběti v noci chladnokrevně střelil do hlavy pistolí ráže .40. Jeho otec (policejní seržant) byl nalezen mrtev v posteli, zatímco tělo jeho matky, která sloužila šestnáct let u vojenské policie, se nacházelo na podlaze ložnice. Hluk výstřelů ji probudil a pokusila se uprchnout. Marně. Babička i prateta, které bydlely v jiné části domu, byly rovněž zastřeleny ve svých postelích.

Teenager ještě tentýž den po návratu ze školy spáchal sebevraždu otcovým služebním revolverem. Další zbraň kalibru .32 byla ukryta v jeho školní brašně. Marcelovi spolužáci i učitelé tak mohou mluvit o velkém štěstí, že chlapec neměl chuť ve svém vražedném řádění pokračovat.

„Vždycky mi vyprávěl, že se chce stát nájemným vrahem. Měl v úmyslu jednoho dne zabít své rodiče a pak odjet jejich autem na nějaké odlehlé místo, kde by žil a hledal si zakázky. Myslel jsem si, že jen tak fantazíruje,“ uvedl jeden z Marcelových blízkých přátel.

Proč chlapec nakonec realizoval jen první polovinu svého šíleného plánu, se pravděpodobně už nikdy nedozvíme.