Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Třináctiletý chlapec se pokusil na Děčínsku zavraždit pětiletou holčičku

Třináctiletý chlapec se pokusil zavraždit svoji pětiletou neteř.
Zdroj: profimedia.cz
Ústečtí kriminalisté v těchto dnech vyšetřují pokus o vraždu pětileté dívky. Podle nich se třináctiletý chlapec na Děčínsku pokusil zavraždit svoji příbuznou. Svoji malou příbuznou nejdříve svlékl, pak zbil a spoutal. Nakonec ji zakryl větvemi, aby ji nikdo nenašel.

Chlapec chtěl svoji neteř zavraždit minulý týden v Děčíně-Boleticích poblíž zahrádkářské kolonie, kam dívku vylákal. Tam ji svlékl donaha a začal ji bít a kopat. Dívku pak přivázal ke stromu a nechal ji tam. Připoutané tělo zamaskoval větvemi.

Holčičce se po chlapcově odchodu podařilo z provazu vyprostit a nahá utíkala k městu. Před domem tam seděli lidé, kteří si plačící holčičky všimli. Dali jí oblečení, a když jim dívka řekla, co všechno si musela vytrpět, zavolali policii.

„Krajští kriminalisté vyšetřují případ pokusu vraždy nezletilou osobou. Vzhledem k věku a průběhu vyšetřování nebudeme sdělovat bližší informace,“ potvrdila stroze vyšetřování policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Vzhledem k věku pachatele bude případ odložen.

Chlapec, který se pokusil zabít svoji neteř, se podle informací TV Nova léčil s psychickou poruchou. Po výslechu skončil na psychiatrii v Bohnicích, kde čeká na rozhodnutí soudu. Ten ho pravděpodobně vrátí zpět do Boletic, do detenčního ústavu pro mladistvé zločince.

Související články

Další články