Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Třináctiletá dívka přišla do jiného stavu: Otěhotnět měla s teprve desetiletým klukem

šílené
Ruská média přišla se šokující informací - teprve třináctiletá dívka otěhotněla se svým desetiletým kamarádem. Případem se intenzivně zabývá policie. Obě děti se mají kamarádit odmalička a dívka si hodlá miminko za podpory své rodiny ponechat.

Dívka a chlapec mají být z odlišných škol v sibiřské oblasti Krasnojarsk. Přátelit se prý mají už od útlého dětství. Zprávu o těhotenství třináctileté studentky základní školy podala policii až nemocnice, v níž byla školačka vyšetřena.

Policie zahájila vyšetřování a případem se bude intenzivně zabývat. Školu, v níž dívka studuje, nyní z bezpečnostních důvodů obcházejí strážníci. Především vyšetřující lékař má totiž pochybnosti o tom, že otcem je skutečně desetiletý chlapec. „Teoreticky to možné je, ale kluk mohl být jen nařčen z toho, že dívku oplodnil, ve skutečnosti za jejím těhotenstvím může stát někdo jiný,“ uvedl lékař pro ruská média.

O tom, kdo je otcem dítěte, pochybují i někteří rodiče, kteří se nyní bojí své děti pouštět do školy s myšlenkou, že s dívkou udržoval intimní poměr jeden z pracovníků. Policie přislíbila, že testy DNA budou provedeny v co nejbližší době.

Související články

Další články