Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Třináctiletá dívka, která měla být 30 hodin znásilňována migranty, si všechno vymyslela!

Zdroj: youtube.com
Tato kauza otřásla celým Německem. Nikdo v tu chvíli neřešil nic jiného než to, jak se takový strašný případ mohl vůbec odehrát. Teď je vše jasné. Nic z toho, co tvrdila třináctiletá dívka, se nestalo. Z jakého důvodu si znásilnění vymyslela?

Mladá slečna Lisa z Berlína s ruskými kořeny měla být 11. ledna brutálně znásilňována, a to po dobu 30 hodin.

V ten den totiž nepřišla do školy a celých třicet hodin o ní neměl nikdo zprávy. Potom, co se objevila, tvrdila, že ji znásilnili mladíci jiné národnosti. Spekulovalo se, že to mohli být Turci.

O celém případu zatím údajně nejhoršího znásilnění, které mají na svědomí přistěhovalci, jsme informovali ZDE

Rusové kvůli tomu verbálně napadali Německo, že celý případ chtějí ututlat stejně jako sexuální útoky v Kolíně nad Rýnem na silvestra

Školačka Lisa byla tři dny po znásilnění vyslýchána vyškolenými odborníky. Těm nakonec přiznala, že si celé znásilnění vymyslela a nic se jí nestalo.

Lisa tak zavinila svou lží další vlnu protipřistěhovaleckých nálad Německá krajní pravice kvůli tomu zorganizovala několik demonstrací. Případ zasáhl také vztahy mezi Ruskem a Německem. Ty značně ochladly.

Příbuzní dívky totiž ze všeho obvinili německé úřady Případem se údajně nezabývaly tak, jak by měly. Za dívkou ještě stál sám ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Z jakého důvodu si tuhle velkou lež Lisa vymyslela?

Dívka měla potíže ve škole, o kterých chtěli učitelé informovat rodiče. Když tak učinili, měla obrovský strach přijít domů. Bála se, co se bude dít. Proto raději utekla z domova. Kam přesně směřovaly její kroky, se neví. Po analýze dat z dívčina mobilního telefonu bylo jasné, že noc strávila s kamarádem nebo kamarádkou.

Zarážející na celém případu je fakt, že v neděli matka údajně znásilněné dívky tvrdila, jak je na tom její dcera špatně po psychické stránce a že je v péči psychiatrů

Nakonec však možná tvrzení dívky není daleko od pravdy. V tu dobu, kdy byla na útěku, si měla užít pohlavní styk se dvěma Turky. Ti budou pravděpodobně obviněni. Sex s nezletilou je protizákonný

Související články

Další články