Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Třináctá komnata oceňované zpěvačky: Jako devítiletou ji zneužíval člen rodiny!

Kubánsko-americká zpěvačka Gloria Estefan.
Zdroj: Profimedia
Zneužívání

Naprosto otřesnou zkušeností si prošla kubánsko-americká zpěvačka Gloria Estefan (64). V devíti letech ji měl zneužívat její rodinný příbuzný, jak informoval zahraniční web The Guardian. Podle zpěvaččiných slov jí po tomto zážitku začaly vypadávat vlasy.

Oblíbená kubánská zpěvačka Gloria Estefan se rozhodla, že po pětapadesáti letech už nebude mlčet. V jedné epizodě pořadu Facebook Watch Red Table Talk: The Estefans uvedla, že byla v devíti letech pohlavně zneužívaná rodinným známým. „Byl rodina, ale ne blízká rodina,” nechala se slyšet zpěvačka.

V rozhovoru dále popsala, že bylo velmi těžké před ním utéct. Její matka ji totiž poslala do hudební školy, kde vyučoval právě on. „Okamžitě začal matce říkat, jak jsem talentovaná a jak potřebuji zvláštní pozornost. Nejdříve jsem byla nadšená, že se na mě soustředil a věnoval mi takovou pozornost,” prozradila.

Bála se, že násilník zavraždí její matku

Jenže kousek po kousku začalo zneužívání, z kterého poté nebylo cesty ven. „Odmítala jsem a říkala mu, že se to nesmí. Odpověděl mi, že je můj otec ve Vietnamu, moje matka sama a že ji zavraždí, pokud jí to řeknu,” šokovala svou otevřeností Gloria Estefan, jak ji citoval The Guardian. A protože si o onom muži myslela, že je šílený, bála se, že to skutečně udělá.

Zpěvačka Gloria Estefan nakonec všechno své matce přeci jen prozradila. A to hlavně z toho důvodu, že jí z úzkosti a nervů začaly vypadávat vlasy. Matka uvědomila policii, ale ta jim poradila, aby na muže nepodávaly žalobu, protože si „projde ještě horším traumatem, protože by proti němu musela vypovídat”.

Královna latinského popu

Estefan se narodila na Kubě, ale už jako batole se s ní rodina přestěhovala do Miami. Chtěla prchnout před režimem, který nastolil bývalý kubánský prezident Fidel Castro. Gloria nejdříve účinkovala ve skupině Miami Sound Machine a na konci osmdesátých let se vydala na sólovou dráhu. V současnosti je známá jako královna latinského popu. Během kariéry získala tři ceny Grammy a vydala 14 studiových alb.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy