Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tříměsíční Natálka Bohuše Matuše je nenáročná na údržbu: Zázračné dítě? Už zvesela komunikuje

Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 3 fotografie
ROZKOŠNÉ
Bohuš Matuš (47) se začátkem prosince stal poprvé tatínkem, když mu přítelkyně Lucinka (17) přivedla na svět dceru Natálku. Už ve dvou měsících podle něj holčička začala komunikovat, z čehož jsou oba rodiče na větvi.

Bohuš Matuš je z dcery na větvi

Bohuš Matuš (47) kvůli pandemii nevystupuje, nemá práci, takže se může naplno věnovat čerstvému přírůstku do rodiny A neskutečně si to užívá.

„Natálka se naučila svou speciální řeč. Už se mnou komunikuje, vydává na mě různé zvuky, jako bú a podobně. Reagovala takhle už ve dvou měsících, což prý bývá o nějaký měsíc později. Jsme z toho nadšení,“ rozplývá se v reakci pro eXtra.cz zpěvák.

Miminko rodiče netrápí

Malou si nemůže vynachválit, protože je s ní legrace a není „náročná na údržbu“.

„Pořád je strašně hodňoučká, většinu nocí prochrní. Lucinka jí dá naposledy mlíčko v noci, když jde spát, a pak až po šesti hodinách. Přes den kojí po třech hodinách,“ má muzikálová hvězda radost z toho, že se oba s partnerkou většinou dobře vyspí. To nebývá úplně zvykem.

„Malá má samozřejmě taky někdy svoje dny, ale většinou je to zlatíčko. Lucinka se jí strašně moc věnuje, já si s ní taky dost hraju, takže Natálka je spokojená a pořád se směje,“ dodal šťastný táta a v blízké budoucnosti i manžel Lucinky.

Vzít si ji chce v Krtkově světě, romantickém parku pro děti, samotná svatba by v závislosti na aktuálních opatřeních mohla proběhnout už 12. května 2021, tedy v den, kdy Lucinka dovrší osmnáctý rok života.

Související články

Další články