Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tříletou dceru uškrtila kabelem od pračky: Matce z Přerova hrozí až dvacet let

Tříletou dceru uškrtila kabelem od pračky: Matce z Přerova hrozí až dvacet let
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Hrůzný čin
Kriminalisté uzavřeli vyšetřování vraždy tříleté holčičky v Přerově. Tu podle policie brutálně zabila loni v srpnu její třiadvacetiletá matka, kterou nyní vyšetřovatelé navrhli obžalovat. Ženě hrozí až dvacet let vězení.

Po ročním vyšetřování vraždy tříleté holčičky v Přerově se případ chýlí ke konci. Policisté nyní podali návrh na obžalování matky, která má mít hrůzný čin na svědomí. „Spis s návrhem obžaloby již kriminalisté předali státnímu zastupitelství,“ řekl ve čtvrtek pro deník Právo policejní mluvčí Libor Hejtman.

Policie s uzavřením případu čekala na odborné posudky expertů, které měly určit, zda byla žena v době vraždy příčetná, nebo ne. Odborníci se podle Hejtmana shodli, že je matka malé holčičky za čin zodpovědná.

Měla problémy s drogami

Policie ženu obvinila týden poté, co měla loni 14. srpna zavraždit svou tříletou dceru. Podle šéfa krajské kriminálky Jana Lisického zaútočila matka na dítě obzvlášť krutým způsobem. Holčičku zbila, uškrtila kabelem od pračky a ještě ubodala. Podle policistů, co zasahovali na místě, se jednalo o nejhorší čin, který kdy viděli. Matka se přitom do té doby podle svědků o dceru starala zodpovědně a bez problémů. Zároveň ale měla mít žena problémy s drogami.

Motiv vraždy není dosud znám, ženě nicméně hrozí patnáct až dvacet let za mřížemi. Může dojít i na výjimečný trest.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy