Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tříletá dívenka se toulala Ústím nad Labem: Na sobě měla jen noční košilku

Tříletá dívenka se toulala Ústím nad Labem: Na sobě měla jen noční košilku
Zdroj: MP Ústí nad Labem
policie
Hlídka městských strážníků z Ústí nad Labem v pátek vyjížděla k teprve tříleté holčičce, která se bez doprovodu a pouze v tenké noční košilce toulala ulicemi města. Matka policii sdělila, že se jí dívenka ztratila.

Holčičku pouze v noční košilce našla během chladného únorového pátku žena, která neváhala a zavolala městskou policii. „Hlídka strážníků okamžitě vyrazila na místo oznámení, kde na strážníky čekala oznamovatelka i s dítětem. Jeden ze strážníků holčičku zabalil do svetru a uložil ji do služebního vozidla, aby se dítě zahřálo a neprochladlo,“ stojí na stránkách policie.

„Strážníci se snažili zjistit, jak se holčička jmenuje a kde bydlí, ale to se jim díky věku dítěte nepodařilo zjistit,“ vysvětlila policie. Dívenka proto byla převezena na Magistrát města Ústí nad Labem na odbor sociálně právní ochrany dětí. Po jejích rodičích se nadále intenzivně pátralo.

Holčička byla zhruba po hodině předána matce, která policii potvrdila, že se jí dcera ztratila. Dívenka už je tedy doma a situace má šťastný konec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy