Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Triky štíhlých Japonek jsou tu! Víme, jak jíst a přitom nepřibrat ani gram!

Pokud byste si ve stravování měli vzít z někoho příklad, pak jsou to rozhodně Japonci. Své dokonalé křivky totiž rozhodně nemají zadarmo. Kvalitní potraviny, minimum sladkostí a správné stolování stojí za jejich úspěchem. Podívejme se na potravu hubených Asiatů!

Kdo z nás občas neřeší postavu a nepotřebuje dát nějaké to kilčo dolů? Přestože se už konečně vracíme k nějakému zdravě vypadajícímu ideálu krásy a kostlivci už rozhodně nejsou in, není na škodu vzít si příklad z Japonců. Ti totiž o stravování vědí vše a mohli by tuto disciplínu vyučovat. Zdravá strava totiž není pouze nástroj hubnutí, ale i součást spokojeného a kvalitního života. Víte, jaká pravidla Japonci uznávají?

Pokud nevíte, jaké chyby ve svém stravování děláte, zkuste svůj den srovnat se dnem obyčejného Japonce a hned vám bude vše jasné! Stačí dodržet pár pravidel a budete se cítit líp a vaše tělo se vám za to odvděčí.

1. Jezte kvalitní a pestrou stravu

2. Správná příprava jídel

3. Důležité je i servírování

4. Vynechejte mouku

5. Snídejte

6. Rozlučte se se sladkým

Související články

Další články