Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Triky Kateřiny Hrachovcové: Svůdná Kaira prozradila, jak se udržuje štíhlá a sexy!

+ Dalších 21 fotografií
žhavé tělo
Kateřina Kaira Hrachovcová (44) patří mezi celebrity, které s rostoucím věkem vypadají stále lépe. Oblíbená herečka a někdejší moderátorka se o sebe a především o své tělo poctivě stará a jako správná žena se nebojí prozradit, jakým způsobem dokonalé postavy dosáhla a jak si ji udržuje.

Oblíbená herečka Kateřina Kaira Hrachovcová má ve svých 44 letech naprosto dokonalou postavu. V plavkách ukazuje nejen výstavní zadeček, ale i bříško, které jí zdobí tvrdě vydřené břišní svaly. I Kateřina ale ví, kde jsou její hranice.

Ostatním ženám v rozhovoru pro server idnes.cz prozradila, co mají dělat, aby byly štíhlé a v kondici. „Všem bych řekla: Hýbejte se a sportujte, ale zase ne za každou cenu. Musí vás to těšit a bavit. Tím nejpřirozenějším pohybem je chůze. Když nebudu brát přímo nějaký sport, je třeba skvělé si pořídit zvířátko, pejska, který vás přinutí chodit na čerstvém vzduchu,“ sdělila Hrachovcová.

Kateřina, která ví, že ne pro všechny je sport takovou vášní, jakou je pro ni, dala skutečně skvělou radu. Každému podle ní postačí obyčejná chůze, a pokud se k ní nedokážou lidé donutit sami, se zvířátkem to je pak o hodně větší radost.

Mohlo by vás zajímat

Další články