Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Tříkrálová radost: Tomáše Řepku propustili z vězení, bude ho hlídat úředník

Tříkrálová radost: Tomáše Řepku propustili z vězení, bude ho hlídat úředník
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
na svobodě
Plzeňský soud rozhodl o podmínečném propuštění Tomáše Řepky (46) z vězení. Po více než 6 měsících se tak bývalý fotbalový bouřlivák dostane na svobodu. Soud mu ale uložil, že musí být pod dohledem probačního úředníka po dobu tří let.

Soud už poslal do borské věznice příkaz k propuštění a fotbalista může být co nevidět na svobodě.

„Ve věci odsouzeného Tomáše Řepky bylo dnešního dne rozhodnuto o stížnosti odsouzeného proti zamítavému rozhodnutí okresního soudu o podmíněném propuštění odsouzeného z výkonu trestu odnětí svobody tak, že odsouzený Tomáš Řepka byl podmíněně propuštěn se stanovením zkušební doby na 3 roky, za současného stanovení dohledu probačním úředníkem,“ cituje web iDnes mluvčí Krajského soudu Lucii Jíchovou.

„Dále byla odsouzenému uložena povinnost, aby v rámci svých možností uhradil ve zkušební době způsobenou škodu ve výši 430 000 korun. Pokud se týká odůvodnění rozhodnutí, v dané chvíli mohu uvést jen to, že byly splněny veškeré zákonné podmínky pro vydání daného rozhodnutí. Současně bude zaslán do věznice příkaz k propuštění,“ doplnila mluvčí.

Radost Kristelové

Největší radost z propuštění Tomáše Řepky (46) má pochopitelně jeho partnerka Kateřina Kristelová (40), která na něho dlouhé měsíce čekala. Tomáš Řepka strávil poslední měsíce ve vězení v Plzni na Borech. Soud poslal původně Řepku za mříže na dva a půl roku, později mu trest zkrátil o 293 dnů za 293 odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací.

Díky tomu mohl požádat o podmínečné propuštění. Bývalý fotbalový obránce si odpykával trest za zpronevěru.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy