Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tři týdny nezvěstný Klepl je na světě. Schovával se kvůli léčení!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
už se našel
Zhruba před třemi týdny zmizel herec Bob Klepl (60) všem z očí. Nikdo nevěděl, co s ním je a většina lidí o něj měla strach. Na telefonáty Klepl neodpovídal a kde je mu konec nevěděli ani jeho přátelé. Nyní se Klepl konečně ukázal. Proč se tak dlouho schovával?

Všechno začalo dopravní nehodou, která se udála v červenci. Při té si Bob Klepl zlomil tři žebra a propíchl plíci. „Přestože mu lékaři doporučovali rekonvalescenci dva až tři měsíce, Bob je neposlouchal, protože nechtěl zklamat své diváky. Chtěl za každou cenu hrát. Museli jsme zrušit dvě říjnová představení,“ řekl Blesku ředitel marketingu a PR Studia DVA Tomáš Přenosil.

Přenosil také dodal, že Kleplovi doporučovali, aby si telefon nechal vypnutý. Potvrdil, že je na doporučení lékařů v domácím léčení. Zotavování prý skončilo včera. Klepl jako by se v tu dobu ztratil z povrchu zemského

Nezvedal telefony a nevěděli o něm ani sousedé. Po skončení léčení ale zase zářil v divadelní hře Líbánky na Jadranu, tak snad už bude všechno v pořádku.

Související články

Další články