Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tři roky svobody! Slavný český vězeň Jiří Kajínek si užívá, ukázal i paní doktorku

Zdroj: archiv Jiřího Kajínka
+ Dalších 7 fotografií
oslava
Jeho propuštění tehdy sledovalo celé Česko. Přesně před třemi roky se nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek (59) vrátil na svobodu. Za mřížemi strávil přes 23 let a nebýt milosti prezidenta Miloše Zemana (75), byl by tam dodnes. Výročí propuštění letos slavil se svou partnerkou Magdou v Brně, kde s ní už tři roky žije.

„Oslava tříletého výročí se vydařila,“ liboval si Kajínek, který na propuštění z vězení v sobotu vzpomínal s partnerkou Magdou Gubovou. Dali si dobrý oběd v jedné z brněnských restaurací. „Život na svobodě, oslava v Brně,“ dodal nejznámější český exvězeň.

Když se Jiří před třemi lety dostal na svobodu, byl v hledáčku snad všech Čechů. Nebyl nikdo, kdo by netoužil ulovit s ním alespoň fotku. Kajínek se tehdy projel loďkou po pražské Čertovce a pak se hned se svou láskou, kterou stále oslovuje jako „paní doktorku“, odebral do moravské metropole.

Že je volný, si užívá plnými doušky. Magdu vzal na několik zahraničních dovolených a jezdí si v mercedesu za 3 a půl milionu korun. Kajínek zkrátka umí žít!

Stane se prezidentem?

V roce 1998 ho odsoudili na doživotí, stále ale trvá na své nevině a usiluje o obnovu procesu, aby definitivně očistil své jméno. V zádech má navíc nespočet příznivců, kteří každý jeho krok podporují.

„Budoucí prezidentský pár, jednou bych vás ráda oba viděla na Pražském hradě. Moc vám to sluší a ještě jedou veliká gratulace k třetímu výročí,“ napsala k příspěvku o výročí fanynka Petra.

No, tomu říkáme výzva!

Související články

Další články