Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tři roky po rozchodu s Ochotskou: Rosol a jeho Petra jsou zamilovaní a mluví o rodině

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
láska
Už je to víc než tři roky, kdy se rozpadl vztah mezi Michaelou Ochotskou (35) a Lukášem Rosolem (34). Od té doby se hodně změnilo, oba rodiče syna Andrého mají své partnery, Lukáš je dokonce šťastně ženatý. Zamilovaná dvojice spolu prožívá už druhé Vánoce, a tak není divu, že začínají přemýšlet o rodině. Slovo rodina skloňuje Petra ve svých příspěvcích na sociální síti poměrně často...

K rozpadu manželství se tenista vyjádřil v lednu v roce 2017. Tehdy potvrdil, že žijí s manželkou Michaelou (35) v odloučení. Krátce nato následoval rozvod a Lukášovi (34) už nic nebránilo v cestě za štěstím. Jeho vyvolenou se stala bývalá tenistka a trenérka Petra Kubinová. Svatba proběhla loni v lednu a od té doby jsou tito dva stále zamilovanější.

Romantickými komentáři a vyznáními lásky pod společnými fotografiemi Petra nešetří. Často používá slova jako "rodina" a "i dva jsou rodina". Chce tím snad Petra nastínit, že se neplánují rozrůstat a vystačí si takto sami? Věk na miminko by trenérka jistě už měla a Lukáš se nechal v minulosti několikrát slyšet, že by si přál velkou rodinu. Kde je tedy zádrhel? Tenista je velmi vytížený a s manželkou Petrou, která s ním po zápasech cestuje, nemají zřejmě ještě na rodinu čas ani prostor.

Důvodů může být spousta a je především na nich, kdy se rozhodnou svůj vztah posunout. Už teď je vše zalité sluncem. Rosol si nemůže vynachválit, že je jeho manželka ze stejné branže jako on, tudíž spolu tráví veškerý volný i pracovní čas.

Tito dva se opravdu hledali, až se našli. Lukáš, který je ženatý již potřetí, našel přesně to, co hledal.

Související články

Další články