Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové promluvila hospodyně Golda! Jaké bylo jejich tajemství?

Iveta se stává terčem vtípků.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Jsou tomu tři roky, kdy na vlakové trati v Uhříněvsi vyhasl život Ivety Bartošové (+48). Zpěvačka dobrovolně ukončila své životní trápení. Bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a výběru špatných partnerů. Redakce eXtra.cz oslovila její bývalou hospodyni Goldu Dvořákovou, která na Ivetu zavzpomínala a svěřila nám jejich společné tajemství.

Golda dodnes na Ivetu vzpomíná jen v dobrém, a to i přesto, že se v období, kdy začala zpěvačka randit s Jiřím Pomejem, ukončily spolupráci. „Na Ivetu vzpomínám často. Znaly jsme se hodně let a jsem ráda, že jsme si před její smrtí stihly všechno vyříkat a odpustit,“ prozradila nám Golda s tím, že na hrob zpěvačky nemá v úmyslu jít. „Vždyť tam Iveta není. Urnu má pořád u sebe Rychtář,“ vysvětlila.

Golda podle našich informací dnes už není ani v nějakém zásadním kontaktu s Arturem, kterého zpěvačce pomáhala vychovávat. „O Arturovi se bavit nechci a mám k tomu své důvody,“ dodala bývalá chůva, na které bylo znát, že se se smrtí zpěvačky vyrovnala a je pro ni důležité, že si stihly své spory vyříkat.

Související články

Další články