Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TŘI ROKY OD SCHUMACHEROVY TRAGÉDIE: Rodina za jeho léčbu utratila již takřka půl miliardy!

Michael už asi nikdy nebude mít normální život.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dnes jsou to přesně tři roky, co měl německý jezdec Michael Schumacher havárii na lyžích. Od té doby se ho jeho rodina snaží vrátit do normálního života. Zatím to jsou bohužel neúspěšné pokusy, které přišly na více než 430 milionů korun!

Jsou to přesně tři roky od momentu, který pravděpodobně navždy změnil život Michaelu Schumacherovi (47) a celé jeho rodině. Tragická havárie na lyžích mu znemožňuje žít normální život a rodina je nucena pomalu rozprodávat jeho majetek, aby měla na velmi nákladnou léčbu.

Zároveň všichni o jeho stavu mlčí. „Michaelovo zdraví není veřejnou věcí, a proto nebudeme poskytovat žádné informace,“ uvedla naposledy jeho mluvčí Sabine Kehmová.

Bývalý německý pilot má sice majetek, který má hodnotu přes 20 miliard korun, nicméně jeho léčba je skutečně obrovsky nákladná. Část jeho jmění už se tak rozprodala, šlo zejména o luxusní auta nebo soukromý tryskáč.

Místo pozitivních informací okolo jeho stavu poslední dobou pobouřil všechny neznámý muž, kterému se podařilo Michaela vyfotit na lůžku. Nyní snímek nabízí za obrovskou sumu k prodeji. Policie po něm zatím pátrá marně…

Související články

Další články