Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tři roky od pohádkové svatby. Rytmus a Jasmina Alagič slaví výročí: Mají v plánu dalšího potomka?

Rytmus promluvil o dalším dítěti. Plánují s Jasmínou Alagič dalšího potomka?
Zdroj: Se souhlasem J. Alagič
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Patrik “Rytmus” Vrbovský a Jasmina Alagič oslavili tři roky od pohádkové svatby! A jak se zdá, jejich láska stále nabírá na obrátkách! I když si manželé střeží své soukromí, známý rapper v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, zda mají v plánu dalšího potomka. Dočká se jejich dvouletý syn Sanel sourozence? 

Od velké veselky slovenského rappera Patrika “Rytmuse” Vrbovského (45) a Jasminy Alagič (32) uběhly už tři roky. Jejich láska jen kvete. Nadále sdílí zamilované fotky, a jak sám Rytmus potvrdil, není to jen přetvářka na sociálních sítích. Rapper může s jistotou říct, že se cítí šťastný!

”Určitě. Nemám rád, když někdo vykřikuje, že je šťastný. Ale pracovně se mi daří dlouhodobě, mám rodinu a krásnou ženu, která je skvělou mámou i manželkou,” říká spokojeně.

Největší radost jim přináší podle Rytmusových slov “vysnívaný” dvouletý syn Sanel. Tomu věnoval dojemný song s jeho jménem. “Čekal jsem na tebe celý život, v podvědomí jsem tě nosil každý den. Když jsem se střetl s Jasminou, věděl jsem, že bude tvou a mou. Stvořili jsme tě z té největší lásky,” zní v písni.

Ta malému Sanelovi hraje v uších od narození. “Teď jsem mu ji dlouho nepouštěl. Ale vím, že pokaždé, když mu ji pustím, je to haluz, jak reaguje a vnímá ji,” vyjadřuje své pocity Rytmus.

Rytmus: Pro syna chci být oporou

Ten má jasno. Jako táta chce být pro svého syna především podporou. “Když vidím, že se těší z hračky nebo z čehokoli, a vidím jeho emoci, tak jsem nejšťastnější. V tom ho budu podporovat, v tom jeho štěstí. Budu ho podporovat v tom, co chce on, ne co chci já. Vím, jak dopadají děti, kterých otec se rozhodl, že budou dělat něco, celý život je tím pak terorizuje. Nechci, aby to dopadlo takhle. Chci, aby našel štěstí, ten klíč k němu a v tom ho podpořím,” rozpovídal se a vyjádřil svůj postoj jako rodič.

Rytmus promluvil o dalším dítěti

Patrik si rodinný život náramně užívá. Dočká se Sanel sourozence? “Určitě bychom chtěli, aby nebyl Sanel sám, aby se uměl dělit. Ale neumím říct kdy,” prozradil otevřeně v rozhovoru pro eXtra.cz. S Jasminou další děťátko plánují, můžeme se nechat překvapit, kdy radostné oznámení přijde.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy