Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tři roky lásky: Tomáš Řepka napsal vyznání své věrné partnerce Kateřině Kristelové

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka při focení kvůli brzy vycházející knize.
Zdroj: Jan Pavelka
+ Další 3 fotografie
VALENTÝN
Šťastná náhoda dopomohla tomu, že bouřlivák Tomáš Řepka (46) na den svatého Valentýna slaví nejen svátek zamilovaných, ale i výročí vztahu s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (40). Už tři roky stojí po jeho boku. I když byly turbulentní a dost velkou část z nich bývalý fotbalový obránce strávil v base, přesto je prý jejich partnerství pevnější než kdy dřív. Jaké vyznání Tom partnerce napsal?

Přežití

„Tři roky jsem s někým, kdo je mi oporou, kdo si mě váží a respektuje mě. Vybudovali jsme si betonový kryt proti všemu a všem. To vám dá vztah, který se pozná hlavně, když je vám zle. A taky je to jediná věc, která vám umožní přežít,“ uvedl na svém Instagramu Tomáš, který našemu redaktoru již před časem přiznal, že nebýt Katky, nejspíš už by byl dávno mrtvý. Seznámení s ní ho vytáhlo ze dna.

Tomáš Řepka (46) připomněl i besedy, které chystá po věznicích, knižní deník, jenž už brzy vyjde (kvůli fotkám do knihy dokonce přiletěl fotograf až z Anglie), i televizní dokument, který se natáčí.

A vzkaz poslal i lidem, které poznal ve světě za mřížemi. „Zdravím všechny bratry, co vyšli z výkonu trestu, ty, co jsou tam, i ty, co se tam chystají!“ uvedl s tím, že tím rozhodně neomlouvá nikoho z těch, kteří porušili zákon.

Čtěte také: Tomáš Řepka otevřeně o vězení

Zátěž

K výročí párečku se pro naši redakci vyjádřila i Tomášova partnerka.

„V době, kdy všem okolo krachují vztahy, kde lidé zdaleka neprožili tolik zátěže jako my, jsem ráda, že my dva jsme spolu a jsme si oporou,“ řekla eXtra.cz Kateřina Kristelová (40), která Řepku neopustila ani v nejtěžších problémech, které si nadrobil, jak ostatně sám přiznává.

Čtěte také: Tomáš Řepka o návratu na Bory

Hradby

Recept na to zvládnout všechno, co se za poslední tři roky kolem nich dělo, je podle ní snadný.

„Vytvořit si svoje vlastní pravidla, svůj svět, okruh nejbližších přátel a rodiny a vystavět vysoké hradby, kam se nikdo další nedostane,“ dodala pro náš web.

Související články

Další články