Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tři přeživší v Survivoru: Je to sadistické peklo, které vás žvejká a vyflusne, tvrdí Mikýř

Finálová trojka zhodnotila cestu Survivorem.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 52 fotografií
zhodnocení

Na Voyo právě běží speciální díl Survivora, který ukazuje cestu finální trojice Martina Mikysky, Nikoly Kabátové a Martina Careva. Všichni tři společně hodnotí celkově náročnou soutěž, kterou Mikýř nazval zajímavým pojmem. Kterým, se dozvíte v článku.

Po pětasedmdesáti dnech zná reality show Survivor svou finálovou trojici. Martin Mikyska alias Mikýř, Nikola Kabátová a Martin Carev dokázali přežít, přehrát a přelstít ostatní účastníky. Ve speciálním díle s názvem Cesta do finále každý rekapituluje svou vlastní cestu Survivorem. Mikýř použil překvapivý pojem.


"Pojďme prostě pojmenovávat věci tak, jak jsou. Survivor je sadistický peklo. To je prostě celý. Všechno je tady designovaný na to, aby ti něco ubližovalo. I když vyhráváš, tak víš, že jednou přijde něco, co ti bude brutálně ubližovat," zhodnotil svůj pobyt na ostrově Mikýř. "Je to sadistický peklo, který vás ničí, žmoulá, žvejká, vyflusne a potom marináduje v různých emocích," dodal.

Píseň Mikýře

Dokonce o tom napsal veršovanou sloku. "Další den v sadistickém pekle, z kokosu mám průjem v noci i ve dne. Včera můj kamarád vykašlával krev, bojím se proto, že i mně dojde dech," pobrukoval si mezi ostatními, Nikolou a Martinem.

Doporučené video ze Survivora:


Finálovou trojici čeká v příštím díle velký boj. Definitivně se rozhodne o postupující dvojici, ve které se bude nacházet budoucí vítěz Survivora 2024. O tom však rozhodne porota složená z vypadlých účastníků, kteří po sloučení kmenů neměli to štěstí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy