Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

3 postavy seriálu Ulice, které úplně všichni nesnášejí: Lezou vám také na nervy?

Tyhle postavy opravdu nikdo moc nemusí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
V seriálu Ulice je řada postav, na které diváci nenechají dopustit a bezmezně je milují. Pak tady jsou ale postavy neoblíbené a kdyby zmizely z televizních obrazovek, tak moc by se nestalo. Podívejme se na tři z nich, které lezou téměř všem divákům krkem.

1. Zlodějka chlapů Jindra

Postava Jindry je vlastně naprosto bezvýznamná. Kdyby se jeden večer nerozhodla, že se opije a svede nebohého Bedřicha, tak by si na ni divák ani nevzpomněl. Jindra je vypočítavá potvora, která se od počátku snažila sbalit ženatého chlapa a nějak jí to pořád nevycházelo.

Jako každá zhrzená ženská na to šla svou cestou. Nejdříve se vmísila do kapely, kde Bedřich hrál, coby jejich manažerka a poté využila situace, kdy byl Béďa zhulený a opilý a prakticky ho znásilnila. Výsledkem byl rozchod Bedřicha a Aničky, která takovou ránu absolutně neunesla.

V současné době Bedřich dokonce přemýšlí nad tím, že by vzal ubohou Jindru na milost a staral se o ni a o jejich společnou dceru Ladu. Jindra patří mezi ty potvory, kterým se perfektně daří získat, co si umanou. A hlavně, jde přes mrtvoly.

2. Ufňukanec Mára

Chlap s takovou vizáží a povoláním jako Mára by měl být rád, že si najde alespoň nějakou ženu. Jeho bývalá přítelkyně Monika mu odpustila snad všechno. Jeho kriminální minulost i jeho vzhled a ubohou práci taxikáře. Jenomže to bylo Márovi málo.

On chtěl tvořit typickou českou rodinu. Je úplně jedno, že mají malý byt a každý z nich vydělá maximálně na to, aby se sám uživil. Mára chtěl zkrátka fakany a klidný rodinný život, kdy by přišel z práce, hodil fusekle do kouta, rozvalil svůj obrovský pupek na gauč, poručil si od Moniky pivo a ona by chudinka jen vařila a skákala kolem dětí.

Příčetná Monika naštěstí včas hodila zpátečku a rozhodla se plnit si své sny. Uvidíme, kdy s touhle filozofií o dokonalé rodině vyrukuje Mára na policistku Karlu, která je jeho současnou partnerkou.

3. Šikanátorka Alena

Postava Aleny je zhruba stejně tak hrozná a nesnesitelná jako postava Jindry, jen z druhé strany. Alena ulovila naivního a hodného učitele Davida a rozhodla se, že si ho zpracuje podle sebe. Málem se jí to podařilo, nebýt učitelky Terezy Jordánové, která se před svým kolegou Davidem neustále natřásala, sem tam ho opila a pak ožužlala.

Díky ní si totiž nebohý David uvědomil, že Alena je sprostá mrcha, která z něj udělá obyčejného podpantofláka, co bude dostávat peníze jenom jako kapesné a sex budou mít na povel. Alena sice chvíli předváděla divadlo, jak je smutná, ale doopravdy už měla políčeno zase na nějakého jiného chudáka.

Související články

Další články