Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tři perličky z Tváře: Utkají se úspěšný youtuber, finalistka SuperStar i hvězda Slunečné

Tvoje Tvář má známý hlas: Nikita Machytková nebo Martin Carev
Zdroj: se souhlasem tv Nova/ koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
nové hvězdy

Již tento měsíc se mohou diváci TV Nova těšit na devátou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Tak jako vždy se v pěvecké soutěži mezi sebou utkají jak známé hvězdy, tak i interpreti, které bychom v pořadu ani nečekali. O své zlato v hrdle se s fanoušky pořadu podělí nejen jedna z našich nejkrásnějších zrzeček, herečka Denisa Nesvačilová (30), či youtuber Martin Carev (23), ale svou další šanci zazářit získá i finalistka Superstar 2021 Nikita Machytková (17).

Už se to blíží

Českými diváky oblíbená pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas se opět vrací na obrazovky TV Nova. I devátá řada slibuje nezapomenutelnou podívanou. V rolích moderátorů se tradičně objeví Aleš Háma (48) a Ondřej Sokol (50). Svým vytříbeným ostrovtipem budou provázet pořadem osm slavných účinkujících, kteří budou každý týden předvádět jednoho domácího či zahraničního interpreta. Mezi nimi se objeví například zpěvačka Monika Absolonová, herec Saša Rašilov nebo modelka Iva Kubelková.

I tentokrát si ale tvůrci pořadu připravili pro fanoušky pár perliček, které ozdobí řadu hvězdných jmen. Nejen svými ohnivými loknami, ale i pěveckým talentem se v televizní show blýskne herečka Denisa Nesvačilová. Uhrančivá zrzka, která ztvárnila Karolínu v oblíbeném seriálu Slunečná, to ale vůbec nebude mít jednoduché. V porotě ji totiž bude přísně hodnotit režisérka a herečka Petra Nesvačilová (36). Obě talentované krásky nepojí jen stejné příjmení, ale i stejná rodina, jsou totiž sestřenice. Denisa se tedy bude muset pořádně ohánět, aby nikdo nemohl říci, že ji Petra protežuje.

Youtuber a SuperStar

Dalším, kdo se v hudební soutěži objeví vůbec poprvé, bude youtuber, model a Influencer Martin Carev alias Jmenuju se Martin. Ten je sice před kamerou jako doma, ale tentokrát bude muset ukázat, jak dobře se umí vžít do role českých a zahraničních interpretů, a bez vynikajícího zpěvu to také nepůjde. Už teď jsme napjatí jako struny, jak se bude oblíbený vloger, který má na svém YouTube kanále přes 550 tisíc odběratelů, v náročné soutěži činit.

Třetí a nejhezčí perličkou celé letošní série Tváře je bezesporu Nikita Machytková, kterou si mnozí pamatují z loňského ročníku SuperStar. Nikita to sice v talentové soutěži dotáhla až do finále, ale nakonec musela soutěž předčasně opustit kvůli vážnému onemocnění své maminky. „Maminka je vážně nemocná, její stav se zhoršil, měla bych být s ní. Prožíváme náročné období," řekla tehdy talentovaná zpěvačka. Tentokrát má možnost, aby její hvězdička opět zazářila v dalším z hudebních pořadů. Zpěvačka se svěřila, že má v rámci Tváře jedno velké přání: „ Já bych si moc chtěla zkusit ztvárnit Louise Armstronga, hrozně se mi totiž líbí jeho poloha hlasu. No a bála bych se takových těch popových zpěvaček, které se umějí hýbat. Jestli je budu muset předvádět, to pro mě bude veliká výzva.“

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy