Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tři patra plná zábavy: Navštivte s dětmi Hamleys - nejbáječnější hračkářství široko daleko

Tři patra plná zábavy: Navštivte s dětmi Hamleys - nejbáječnější hračkářství široko daleko
Zdroj: Hamleys
+ Dalších 6 fotografií
Průvodce na cesty 2020
Chystáte se do Prahy a bojíte se, že návštěva památek vaše děti dostatečně neuspokojí? Co takhle jim za odměnu slíbit návštěvu největšího hračkářství ve střední Evropě? Na ploše 6000 m2 se seznámí s více než 20 tisíci druhy hraček a her, které si mohou nejen koupit, ale rovnou také vyzkoušet.

Užijete si spolu s nimi spoustu legrace na benátském kolotoči, na obří skluzavce, v zrcadlovém labyrintu, v motýlím domě, v herně virtuální reality, na laser game, na závodním okruhu a na mnoha a mnoha dalších báječných atrakcích.

V Hamleys zdaleka totiž nenajdete jen hračky, ale je to také nejzábavnější hračkářství na světě, ve kterém si můžete vyzkoušet nezapomenutelné atrakce jako třeba obrovský benátský kolotoč;

zrcadlové bludiště se světelnými a zvukovými efekty, závodní autíčka, laser game, ve kterém procestujete celý svět, unikátní virtuální realitu, která vás přenese třeba na setkání s bájným golemem nebo motýlí dům, kde poletuje 600 živých motýlů.

Tropické dobrodružství

Když sejdete do spodního patra obchodního domu Hamleys, jako mávnutím kouzelného proutku se ocitnete uprostřed opuštěného mystického chrámu obklopeného deštným pralesem. Okolní teplota je 26 °C a kolem vás se vznáší stovky cizokrajných motýlů. Vítejte v Papilonii - ve ztraceném motýlím ráji. V bujné tropické vegetaci zde žije více než 600 pestrobarevných motýlů ze všech koutů světa. Někteří dosahují svými křídly rozpětí až 30 cm. Přijďte k nám pozorovat fascinující život motýlů. Od drobounkých vajíček přilepených na listech banánovníků, přes housenky sunoucí se po stoncích rostlin, přes zakuklené larvy zavěšené na drobných větvičkách, až po elegantní dospělé motýly. Staňte se na vlastní oči svědkem úchvatného přerodu housenky v motýla.

Virtuální realita

Ve fantastické herně virtuální reality, kterou v Hamleys také naleznete, neexistují pravidla ani hranice. Stačí nasadit speciální elektronické brýle, pevně uchopit ovladač a ponořit se do víru zábavy. Jedná se o naprosto unikátní zážitek, který kombinuje svět virtuální reality, pohyb a smyslové vjemy v reálném prostoru. Dechberoucí hry ve virtuální realitě vás vtáhnou do děje!

Široký sortiment hraček

No a nakonec vyrazte do obchodu samotného, projděte se kolem tisíců hraček, plyšáků, her a nejrůznějších dětských vychytávek, ze kterých vám i vašim ratolestem budou oči úžasem přecházet. Vybere si opravdu každý, proto dětem poraďte, ať si šetří do kasičky dostatečně dopředu, aby vaše peněženka nedostala tak zabrat.

Související články

Další články