Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tři modely Adély Gondíkové: V elegantních šatech, teplákovce i převlečená za prince

Adéla Gondíková na galavečer vynesla hned tři modely.
Zdroj: Herminapress.cz/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 13 fotografií
Tři outfity

Adéla Gondíková (49) ukázala světu svá různá já. Na galavečeru Orchestru Karla Vlacha se převlékla hned do tří modelů a některé z nich byly vážně na tělo. Herečka tak předvedla svou štíhlou postavu, která se večer blýskala na podiu. Fotky poskytl web Herminapress.

Herečce Adéle Gondíkové sice táhne na padesát let, ale rozhodně na to nevypadá. Na galavečeru Orchestru Karla Vlacha se nejdřív ukázala v ležérním outfitu, kdy na sobě neměla ani ponožky, poté však vynesla krásnou večerní róbu, jež zvýrazňovala štíhlou postavu.

Gondíková, žena tří oděvů

Adéle ale dva modely nestačily. Nakonec si ve stejný večer na sebe vzala další oděv, který už ale tak elegantní nebyl. Vypadal spíš jako kostým prince z pohádky. Nicméně krásné brunetce to i tak slušelo a rozzářila celé jeviště. Mimo jiné se na akci ukázala například Yvetta Simonová, Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Tereza Mašková a další.

Adéla už nějakou dobu žije v manželství s hercem Jiřím Langmajerem. I po čtrnácti letech se stále milují a dokazují to i novinářům. Nejednou je redakce eXtra.cz zachytila jako zamilované hrdličky.

Související články

Další články