Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tři kluci si s touto učitelkou mohli užívat až do padnutí. Místo toho nahlásili, že je zneužívá. Krásce hrozí děsivý flastr!

Jennifer měla jen chuť na trochu toho sexu, teď jí hrozí 15 let.
Zdroj: youtube.com
Tři kluci na Floridě měli ideální učitelku. Kromě angličtiny, kterou měla oficiálně vyučovat, je zasvětila také do tajů sexuální výchovy. Kluci ji ale práskli a Jennifer Fichter stojí před soudem. Hrozí jí 15 let za mřížemi.

Jakmile puberťáci dostali do třídy krásnou a sexy Jennifer Fichter, začali se sázet, kdo ji první dostane do postele. A Jennifer nebyla vůbec proti.

Jenže nyní stojí před floridským soudem a zpovídá se z toho, že kluky prostě nechutně zneužila. Andílkovi s ďáblíky v očích nyní hrozí až 15 let za mřížemi.

Obžaloba dokonce tvrdí, že s jedním z chlapců otěhotněla. Dítě si ale nenechala a šla na potrat. To se stalo někdy v roce 2011.

S dalším chlapcem se sešla asi dvacetkrát. Poprvé si zasexovali u učitelky doma, pak si ji teenager pozval dokonce do postele svých rodičů. Samozřejmě rodiče v té době nebyli doma.

Třetí boreček se pochlubil, že to s učitelkou dělal několikrát v autě, uvedla televize WTSP.

Těžko hádat, který z kluků svou učitelku prásknul jako první. Podle nás nyní dostali do třídy nějakého stokilového ranaře, doma koukají tajně na porno a rvou si vlasy.

Související články

Další články