Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tři důvody, proč se ve středu nechat zmlátit v kleci!

+ Další 3 fotografie

Galavečer Fighting Zone – Cage Time, který proběhne 10. prosince ve sportovní hale Sparta Arena Podvinný mlýn, přiláká do Prahy ty nejlepší bojovníky stylu MMA z České republiky a Polska. Přijďte se podívat osobně, proč se někdo nechá dobrovolně zavřít do klece, kde pravděpodobně dostane pěknou nakládačku.

1) Pokud vyhraje, stane se historicky prvním mistrem Fighting Zone, což je titul, kterým se bude moct chlubit po zbytek života

2) Bude ho milovat vítězka soutěže o nejpůvabnější Cage Girl, což opravdu stojí za to – která to bude, můžete rozhodnout i vy hlasováním zde.

3) Jeho vítězství neuvidí jen plná sportovní hala, ale také tisíce fanoušků, kteří budou sledovat galavečer on-line na svém tabletu nebo mobilu přes www.fightingzone.cz, a to jen za jednu SMS.

Obliba MMA zápasů, ve kterých jsou bojovníci v kleci omezeni jen několika základními pravidly, stoupá po celém světě. Cílem Fighting Zone je postavit proti domácímu výběru, kterému vévodí jména jako Jaroslav „Číňan“ Poborský (má na kontě 40 soubojů v kleci, z nichž 21 vyhrál), Tomáš „Thor“ Kužela, Daniel Český, Makhmud Muradov, Vít Mrákota, Petr Novák, Josef Kvasnička nebo Jan Maršálek, špičkové bojovníky ze zahraničí a ukázat, že i v Česku lze uspořádat akci na top úrovni. Jejich protivníky bude výběr nejlepších fighterů z Polska v čele s opravdovou hvězdou první velikosti Michalem Fijalkou, jehož zápas byl v roce 2013 vyhlášen v Polsku „zápasem roku“.

Kterou kočičku pošlete do Fighting Zone?

Rozhodněte, která kráska bude provázet vítěze galavečera Fighting Zone – Cage Time, jenž proběhne 10. prosince ve sportovní hale Sparta Arena Podvinný mlýn a přiláká do Prahy ty nejlepší bojovníky stylu MMA z České republiky a Polska! Hlasujte na www.fightingzone.cz a sledujte všechny zápasy on-line z pohodlí domova jen za jednu SMS.

Zmlátit od Poláků se nenecháme, říkají Češi

Výběru nejlepších polských bojovníků stylu MMA se postaví 10. prosince v pražské Sparta Areně Podvinný mlýn borci z České republiky. Tým, kterému vévodí jména jako Jaroslav „Číňan“ Poborský, Tomáš „Thor“ Kužela, Daniel Český, Makhmud Muradov, Vít Mrákota, Petr Novák, Josef Kvasnička nebo Jan Maršálek, to nebude mít během galavečera nazvaného Fighting Zone – Cage Time vůbec jednoduché.

Do Prahy nepřijedou žádní nazdárci, ale hvězdy klubu Bersekers team, který je nejlepším polským klubem bojových umění. Za Polsko nastoupí třeba opravdová hvězda první velikosti Michal Fijalka, jehož zápas byl v roce 2013 vyhlášen v Polsku „zápasem roku“.

Domácí se ale nebojí, i když podporu domácího publika budou potřebovat. Přijít je můžete podpořit osobně nebo můžete fandit on-line. Za cenu jedné SMS je možné všechny zápasy sledovat v reálném čase na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

Už teď ale můžete na stránkách www.fightingzone.cz zvolit nejhezčí Cage Girl, která pak bude provádět vítěze večera. A je opravdu z čeho vybírat!

Související články

Další články