Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tři děti, tři otcové: Olga Menzelová se pochlubila snímkem, kde je jasné, čí je čí

Olga Menzelová se pochlubila krásným rodinným snímkem.
Zdroj: se souhlasem O. Menzelové
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
podoba

Olga Menzelová (43) způsobila v Česku před několika měsíci poprask, když odtajnila, že už před dvěma lety porodila syna Alberta, který se narodil ještě za života zesnulého režiséra Jiřího Menzela (†82). Dnes už Olga svého syna před veřejnosti neskrývá, pochlubila se krásným rodinným snímkem, kde ukázala všechny své děti, které ovšem tatínky společné nemají. 

Bývalá manželka zesnulého režiséra Jiřího Menzela Olga Menzelová je trojnásobnou maminkou. Třetí dítě přivedla na svět v tajnosti na Mallorce a první informaci o jejím porodu poskytla až rok a půl po porodu. Třetího potomka, syna Alberta, má Olga se svým partnerem, egyptologem Miroslavem Bártou. "Seznamte se: Všichni vědí, že existuje, ale nikdo ho nikdy neviděl, někdo jako Yetti. Náš Albísek," prozradila na svých sociálních sítích.

Děti: Můj smysl života

Nyní již Olga svého Alberta před světem neskrývá, pochlubila se rodinným snímkem se všemi svými dětmi, a to nejstarší dcerou Annou Karolínou, kterou má s režisérem Jaroslavem Brabcem, druhorozenou dcerou Evou Marií, kterou počala s režisérem Jiřím Menzelem, a také nejmladším dítkem, a to dříve utajovaným Albertem, jehož otcem je egyptolog Miroslav Bárta. Na snímku navíc velmi vyniká podoba dětí s jejich tatínky. "Můj smysl života," napsala ke snímku.

Tři děti, tři otcové

Olga Menzelová byla vdaná pouze jednou, a to za dnes už zesnulého režiséra Jiřího Menzela, za kterého se provdala v listopadu 2004 v Thajsku. V době seznámení bylo Olze pouhých 22 let.

Prvního potomka ale počala Olga v roce 2008, a to s režisérem Jaroslavem Brabcem, se kterým přivítala na světě dceru Annu Karolínu. Mimomanželský vztah se jim ale po dvou letech rozpadl a po nějaké době se Olga vrátila k Jiřímu Menzelovi, se kterým měla druhou dceru Evu Marii.

4. listopadu roku 2020 se Olga ochlubila, že je trojnásobnou maminkou. Nejednalo se však o čerstvý přírůstek, nýbrž o jeden a půl roku starého syna Alberta, jehož existenci se jí do té doby dařilo dokonale tajit. Třetího potomka má s egyptologem Miroslavem Bártou.

Jiří Menzel zemřel 5. září 2020, porodu se tedy uznávaný režisér dožil. Olga Menzelová se také v minulosti nechala slyšet, že měl velkou radost i z jejího těhotenství.


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy