Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tři děti předškolního věku se ztratily při vycházce v lese. Učitelky podle policie ani nevěděly které!

Zdroj: youtube.com
Tři děti z Ekoškolky Vidoule se ve čtvrtek před polednem ztratily učitelkám při vycházce v lese. Na místo vyjely desítky policistů. Učitelky podle policie ani nevěděly, které děti chybějí.

Učitelky podle všeho nejprve pátraly po dětech na vlastní pěst a až poté přivolaly policii. Ta na místo dorazila a děti našla po patnácti minutách. Nyní zkoumá, jestli se učitelky nedopustily přestupku nebo trestného činu. Podle ředitelky Ekoškolky Šárky Krutské se děti vydaly po stopách dinosaura. V lese prý tráví děti hodně času v rámci lesního klubu.

Děti byly instruovány neopouštět skupinu, nechaly se však strhnout v zápalu hry. "Děti odešly při vycházce při pobytu venku, zaujaté vlastní hrou. Policie je našla asi po patnácti minutách a vrátila v pořádku a bez psychických problémů učitelkám. Celá věc se odehrála během půl hodiny," uvedla pro iDnes Krutská

Ředitelka dále odmítla, že by učitelky nevěděly, které děti jim zmizely. Problém však tkvěl v tom, že se ke skupince přidaly i děti ze státní školky. Skupina se tedy rozrostla. Krutská se prý s učitelkami setká a vyvodí patřičné důsledky. Dále pak chce zavést opatření, které by podobným situacím zabránilo do budoucna.

Související články

Další články