Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tři Češi přicházejí s novým projektem, který vypadá hodně luxusně. Skupina MIRAI a jejich první song. Teď tady!

Nový objev na naší scéně, který nás baví, si říká MIRAI a my vám přinášíme jejich první klip, který oficiálně spatřil světlo světa dnes.

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal i basista Michal Stulík.

Koho určitě nepřehlédnete, je zpěvák a spoluautor Mirai Navrátil, který už svou vizáží nezapře exotické kořeny, je původem z Japonska (matka Japonka, otec Čech).

Kluci spolupracují mj. s Richardem Krajčem, kterého její členové zaujali už za dob Dolls in the factory, kdy si skladbu této kapely vybral do filmu Křídla Vánoc a zároveň je vzal coby předkapelu na druhou část turné

„V písni Dítě robotí nejde o převratně novou myšlenku. Nicméně si myslím, že je aktuální a mě samotného se velmi dotýká v životním rozhodování. Sám se ocitám na rozcestí, kdy je třeba dělat velká rozhodnutí. To je jedna z hlavních myšlenek, která mě vedla k tomu napsat o tom písničku,“ naznačil nám frontman kapely.

Tak šup, zkouknout klip Dítě robotí a napsat do komentářů, co vy na to? Chytnou se kluci? My si troufáme říct, že ano.

Mohlo by vás zajímat

Další články