Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tři blondýny, tři svatby a dva rozvody: Milostný život Libora Boučka byl plný zvratů

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
oslavenec
V oblasti vztahů se moderátorovi Liboru Boučkovi (39) v minulosti příliš nedařilo. Čím úspěšnější byl v profesním životě, tím méně byl úspěšný v soukromí. Dnešní oslavenec má za sebou již dva rozvody a nyní už se zdá, že je konečně šťastný. Po pětiletém vztahu si v létě vzal partnerku Gabrielu Bendovou. Bude ona tou Liborovou životní partnerkou?

S krásnou Gábinou, se kterou se poznal během soutěže Miss, randil Bouček pět let. Společnou lásku stvrdili manželským slibem letos v srpnu. Pro moderátora, který za rok oslaví kulaté čtyřicáté narozeniny, to ale nebyla zdaleka první svatba. Které osudové ženy prošly Liborovým životem před blondýnkou Gábinou?

Poprvé se Libor (39) oženil v roce 2006, kdy byl až po uši zamilovaný do slovenské moderátorky zpravodajství Marianny Ďurianové. Jejich manželství ale netrvalo dlouho. Pět měsíců po pompézní svatbě přišla studená sprcha. Blonďatá ďáblice Marianna, kterou předcházela nevalná pověst, nasadila zajíčkovi Liborovi parohy s bohatým milencem Janem Novotným. Liborovi se zhroutil svět. Poté následoval rozvod.

Podruhé se moderátor oženil s právničkou a tenistkou Janou Hlaváčkovou, se kterou chodil tři roky. Svatba byla opět ve velkém stylu. Přesně na Štědrý den si řekli ANO na Cookových ostrovech. Manželství jim vydrželo 4 roky. V roce 2013 se Jana od Libora odstěhovala. Za rozvodem stál údajně nedostatek času. Mluvilo se i o tom, že si blondýnka našla za Libora náhradu.

I když to musela být opět pro Boučka rána, nelenil a začal si užívat svobodného života. Netrvalo dlouho a moderátor odjel pracovně na soustředění Miss na Filipíny. Tam si užíval přítomnosti deseti krásných finalistek, jen jedna mu ale padla do oka více. Která, to vám nemusíme asi zdůrazňovat.

Související články

Další články