Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tři a dost: Další dítě by mohlo Ornellu Koktovou ohrozit

Ornella tvoří s Josefem šťastný a stabilní pár už léta.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové
+ Dalších 8 fotografií
ROZHODNUTÍ

Šťastná trojnásobná matka Ornella Koktová (28) splnila svou reprodukční „povinnost“, počtvrté už stavy českých občanů a občanek ale nerozšíří. Bylo by to velké riziko, kterému lékaři dokonce preventivně zabránili.

Ornella Koktová už rodit nebude

Ornella Koktová po Quentinovi a Svenovi přivedla ve středu 14. dubna na svět i rozkošnou dcerku Lilianne. Je to ale naposledy, co jako matka navštívila porodní sál.

„Ornellu i tentokrát operoval profesor Calda, což je velká kapacita v českém porodnictví. Loni už byl u narození Svena. Za rok se na nás určitě netěší, to už nepůjde. Orny museli doktoři udělat určitá opatření,“ naznačil pro eXtra.cz pyšný tatínek Josef Kokta. Podrobnější být pochopitelně nechtěl.

„Počtvrté už císaře stejně nedoporučují, ze zdravotních důvodů to nejde. Ale tři dětí Ornelle stejně stačí,“ myslí si.

Skončila jsem, říká

A v tom má pravdu.

„Tři děti jsou pro mě strop všech stropů. Nechci být paní Goebbelsová. Radši se necháme podvázat oba, víc dětí fakt už ne,“ řekla eXtra.cz Ornella Koktová již v listopadu.

Porod prý byl docela komplikovaný.

„Byl jsem na sále, stál jsem za plentou, takže nevidíte pod ruce doktorům. Já ale nakoukl a byl to tedy masakr. On je císař sám o sobě těžký, ale tím, že to bylo už potřetí, bylo to pro lékaře ještě náročnější,“ prozradil nám Kokta, který už je sedminásobným otcem.

Nyní už je Ornella s dcerkou zpátky doma, kde se o ni starají nejen manžel, ale i Quentin. Roční Sven, který je naprosto bezproblémovým miminkem, zatím na všechen ten cvrkot kolem sebe hledí s výrazem naprosto nerozhoditelného drsňáka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy