Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Třetí zápas v UFC, třetí výhra: Makhmud Muradov daroval vítězství Rumii a odnáší si pohádkový bonus

Zdroj: Makhmud Muradov
+ Další 2 fotografie
UFC
Makhmud „Mach“ Muradov (30) je česko-uzbecký profesionální bojovník a v brzkém ranním zápase zabodoval v kleci na galavečeru UFC 257. Zatímco Muradov si šel pro vítězství, doma mu palce držela jeho přítelkyně, zpěvačka Monika Bagárová (26), a dcera Rumia, které vítězství daroval.

Po pauze delší více než rok Makhmud Muradov zvaný „Mach“ zazářil v kleci a na konto si připsal 14 zápasů bez porážky a 3 vítězství v řadě v UFC.

Ještě před zápasem s Andrewem Sanchezem prohlásil, že třetí vítězství věnuje své dceři Rumii a to také dodržel. Zatímco Makhmud bojoval v kleci, doma mu držela palce jeho půvabná přítelkyně Monika Bagárová (26) a malá Rumia.

Muradov byl odhodlaný vyhrát již od prvního kola, ve kterém předvedl své legendární naskočené koleno. Druhé kolo nezačalo pro Muradova úplně nejlépe, protože byl zasažen ve slabinách a chvíli kopanec rozdýchával.

Sanchezovi nejdříve uštědřil pravý hák a následně zápas obrátil ve svůj prospěch naskočeným kolenem. Po sérii tvrdých úderů na pletivu zápas ukončil rozhodčí. Muradov si nakonec vysloužil i bonus v hodnotě 50 tisíc dolarů, což je téměř 1,2 milionu korun.

„Děkuji všem v České republice, kdo fandíte. A tato výhra je pro mou dceru,“ řekl bezprostředně po zápasu.

Související články

Další články