Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Třetí Vánoce spolu. Janeček a jeho partnerka Lilia ukázali romantické fotky

Třetí Vánoce spolu. Janeček a jeho partnerka Lilia ukázali romantické fotky
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
jsou zamilovaní
Partnerka českého podnikatele Karla Janečka se na Facebooku vyznala z toho, jak si váží skutečnosti, že mohla se svým partnerem prožívat už třetí společné Vánoce. Lilia Khousnoutdinova také popsala, jak náročné uplynulé roky byly.

Karel Janeček má za sebou náročný rok, ve kterém musel svádět rozvodovou bitvu s Mariem Mhadhbi Celý rok po boku známého miliardáře stála jeho partnerka Lilia. Ta fanouškům také popsala, jak si váží společného času. Lilia je ráda, že vánoční čas mohou prožívat jako rodina. A popsala tři roky ze svého pohledu.

Rok 2017 byl pro zamilovaný pár velmi emotivní a složitý. "To bylo šílené, ani nechci vzpomínat. Ale zvládli jsme spolu oslavu na Mcelách à la kráska a zvíře. Štědrý den krásně doma v Praze. Stihli jsme si udělat i partnerské tetování jako vzájemný dárek," popsala sympatická Lilia s tím, že tehdy vše probíhalo hodně tajně.

O rok později už oslava Vánoc tajná nebyla. Naopak pár byl v centru zájmu. "Nevyžádané návštěvy, bulvární fotografové před domem, ale přeci jen jsme už slavili jako rodina a uvítali pod stromečkem na Štědrý den všechny naše děti," vzpomíná Khousnoutdinova.

Poslední Vánoce byly pro Khousnoutdinovou a Janečka nejlepší a nejintenzivnější. A také hodně rodinné. Karel a Lilia kolem sebe měli pět dětí. Přijely i Janečkovy nejstarší dcery. Oslavy se nakonec po mnoha peripetiích mohl zúčastnit malý Yanis, kterého Janeček má s Mariem. U stromečku samozřejmě nechyběli ani Isabelka a Leo, kterého má Lilia z předchozího vztahu. S otcem malého Lea ale rodina vychází skvěle.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy