Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Třetí porod Ornelly Koktové: Hodinu a půl trvající masakr, popsal eXtra.cz Josef

Ornella porodila
Zdroj: Se souhlasem Ornely Koktové
+ Další 4 fotografie
PROBLÉM

Ornella Koktová (28) ve středu přivedla na svět krásnou holčičku Lilianne, a i když je štěstím bez sebe, tentokrát byl porod velmi náročný. U císařského řezu byl i její manžel Josef Kokta (64), který ten den slavil narozeniny. Zažil hororový zážitek. „Byl to masakr a trvalo to dlouho,“ prozradil eXtra.cz.

Ornella Koktová prožila masakr

I když šlo o císařský řez, u kterého nebývá úplně obvyklé, aby se ho zúčastnili tatínci, Josef Kokta ho nevynechal.

„Byl jsem na sále, stál jsem za plentou, takže nevidíte pod ruce doktorům. Já ale nakoukl a byl to tedy masakr. On je císař sám o sobě těžký, ale tím, že to bylo už potřetí, bylo to pro lékaře ještě náročnější,“ řekl eXtra.cz Josef Kokta, který už je sedminásobným otcem.

Dcera Lilianne je krásná kočička

Nový neplánovaný přírůstek do rodiny přivítal s radostí.

„Do jména Lilianne jsem propašoval Aničku po mé mamince. A jaká je dcera? Nádherná! Je to krásná kočička. Je baculatá. Má skoro pět kilo, takže je to macek. Zrovna jsem ji viděl, Ornella nám udělala on-line přenos, když jí malou přinesli ukázat na jednotku intenzivní péče,“ pochlubil se Josef.

„Původně se měla narodit už v pondělí 12. dubna, ale pan profesor nemohl, tak to přehodil na středu. Shodou okolností jsem měl ten den narozeniny, takže jsem aspoň dostal krásný dárek,“ uvedl pro eXtra.cz Kokta.

Vyčerpaná maminka

„Ornella je hodně vyčerpaná, bylo to velmi náročné. Pan profesor říkal, že to byla velmi náročná a dlouhá operace. Loni to bylo za pár minut, teď to trvalo asi hodinu a půl. Důvodem je i váha. Vyndat skoro pětikilové dítě z břicha není žádná legrace,“ vysvětluje.

Roční syn Sven je kvůli těmto událostem poprvé ve svém životě bez maminky, ale dává to prý levou zadní.

„Je to velký profík a pohodář. Zvládá to bez problémů. Odmala spí celé noci, je naprosto v klidu. Jen už začal chodit, tak je s ním velká legrace,“ směje se tatínek, který kvůli hlídání synů ani neoslavoval. „Dal jsem si jen jednu sklenku vína,“ dodal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy