Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Třetí operace byla zlomová: Honza Musil ušel první kroky bez chodítka!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 28 fotografií
zranění
Stal se zázrak! Honza Musil (51) se po ošklivém úrazu páteře nemusel už nikdy postavit na nohy. Oblíbený moderátor ale svůj boj nevzdal a po intenzivním cvičení na lůžku a trénování chůze s chodítkem se poprvé postavil na nohy. Bez chodítka už zvládl ujít několik kroků!

Přes měsíc a půl byl Honza Musil upoutaný na lůžku, těsně před Vánocemi ošklivě spadl ze žebříku a naděje na to, že se opět postaví, nebyly nikterak vysoké. Honza je ale velký bojovník, po přeložení na běžné oddělení trénoval chůzi za pomoci chodítka a nyní dokonce zvládl ujít pár kroků i bez něj!

Třetí operace byla pro Honzu zlomová, právě díky ní se konečně postavil na nohy. „Berle jsem před vámi tajil, ale měl jsem je na pokoji. A teď vám ukážu, co jsme se s mým fyzioterapeutem Honzou naučili,“ řekl svým fanouškům. Zatímco pro někoho jde o pár krůčků, pro Honzu je to obrovský úspěch. Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články