Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Třetí nejkrásnější žena světa: Prezident USA zkomplikoval Kláře Vavruškové plány

Klára Vavrušková odletěla reprezentovat Česko na Miss Universe.
Zdroj: Se souhlasem K. Vavruškové / koláž eXtra
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Z postupných příprav na nejprestižnější soutěž krásy rovnou na letiště. Třetí nejkrásnější žena světa Klára Vavrušková (21) měla odletět z České republiky do Spojených států až na začátku května. Na poslední chvíli však musela změnit plány. Její kroky mířily nejprve do Vídně, odkud se na 14 dní přemístila do Dominikánské republiky. Důvodem předčasné cesty byly komplikace způsobené celosvětovou pandemií. 

Česká Miss ESSENS v posledních dnech zažívala náročné chvíle. Spolu s celým realizačním týmem se plně soustředila na neočekávaný odjezd naší delegátky Kláry Vavruškové na Miss Universe. Vzhledem k celosvětovým pandemickým opatřením ambasáda nepovolila modelce přímý vstup do Spojených států, a tak bylo potřeba podniknout nezbytné kroky. Díky cestovatelskému portálu flymeto.com, který je partnerem soutěže, se povedlo zařídit kompletní servis, a kráska tak mohla odletět v naprostém bezpečí.

Nařízení její cestu zkomplikovalo

Za současné situace Spojené státy nepovolují přímý vstup osobám ze schengenského prostoru na své území, a proto je nutné, aby modelka strávila nějaký čas mimo evropský kontinent. Pro svou aklimatizaci si vybrala Dominikánskou republiku, kam zavítají i další delegátky ze zemí Schengenu, ale i z Číny nebo Brazílie. Úspěšná modelka tam strávila 14 dní.

„Kvůli nařízení, které vydal americký prezident, nemohu vstoupit přímo do USA z schengenského prostoru. Tím se nám celý můj odjezd na Miss Universe zkomplikoval," uvedla modelka. Místo původních plánů 6. 5. odjela na soutěž do Dominikánské republiky již 21. dubna, kde strávila 14 dní, aby mohla následně letět do USA.

Komplikace má i své bonusy

"Děkuji celému týmu České Miss ESSENS za pohotovou reakci. Bez jejich podpory by se moje cesta nemohla uskutečnit. Svůj čas v Dominikánské republice využiji na maximum, abych se co nejlépe připravila na soutěž Miss Universe," uvedla Klára Vavrušková těsně před svým odletem.

Bonusem pro půvabnou modelku bude možnost volného pohybu po hotelovém resortu a blízkém okolí, kde není potřeba absolvovat karanténu. V přípravě na soutěž tak bude moci pokračovat v plném nasazení. Vedle základních příprav na brzký odlet, jako bylo vyřízení víz, letenek, ubytování, komunikace se soutěží a ambasádami všech zemí, který zkušený realizační tým České Miss ESSENS zajišťoval, se do přípravné akce zapojila také stylistka Lenka Koutníková, která Kláře Vavruškové pomohla sbalit tři velké kufry se všemi kostýmy a šaty na velké finále. O své zážitky se se svými fanoušky modelka podělí na svém Instagramu, kde bude určitě ráda za veškerou podporu při své cestě soutěží celosvětového rozsahu, jakou Miss Universe je.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy