Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Třetí epizoda Místo zločinu Ostrava: Děj se odehrává podle skutečných událostí

Nová česká kriminálka
Zdroj: čsfd.cz
+ Dalších 9 fotografií
Kriminálka
Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava dnes pokračuje třetím dílem nazvaným Tichošlápek, který nám nabídne hned dva zapeklité případy v jednom dni. Rozhodně nebude chybět drama ani napětí. Na co se můžeme těšit?

Místo zločinu Ostrava je nová kriminálka České televize. Režie se chopili tři významní režiséři Jan Hřebejk, Dan Wlodarczyk a Jiří Chlumský. Na televizních obrazovkách dnes poběží už třetí pokračování a opravdu je na co se těšit.

Třetí epizoda: Tichošlápek

Ve třetí epizodě se diváci mohou těšit hned na dva záludné případy, které se pokusí vyšetřit kriminalisté z Ostravy. První případ je vražda ukrajinského dělníka. Jedná se spíše o popravu na ulici. Stopy po zavražděném Ukrajinci zavedou vyšetřovatele k pronajaté garáži.

Druhým případem je únos bohatého ostravského lichváře. Ten zmizel i se svou manželkou. Stopy odhalují hospodskou partičku, ke které lichvář patřil. Kriminalisté z Ostravy to rozhodně nebudou mít jednoduché. Spolupráce mezi Emou a Honzou tentokrát funguje na výbornou, i když k přátelství a důvěře mezi nimi je pořád ještě daleko.

Třetí epizoda byla natočena podle skutečného případu, jenž se odehrál na Ostravsku. Zahrají si v ní Pavla Beretová (jako Ema Grodská, šéfka mordparty), Stanislav Majer (jako její parťák Honza) a také Pavel Kříž, Karel Dobrý, Štěpán Kozub, Filip Čapka a další.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy