Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Třetí dítě k Vánocům? Iva (20) z Výměny nabízí antikoncepci, kterou vysadila

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
léky
Dvojnásobní rodiče Iva (20) a Marian (48) z Výměny manželek možná touží po třetím dítěti. Jak jinak si totiž vysvětlit, že se mladá maminka rozhodla vysadit antikoncepci a aby ji nemusela vyhazovat, nabídla ji ostatním ženám na Facebooku. Kontroverzní rodina, která před lety vzbudila velkou pozornost zejména věkovým rozdílem, se tak možná už v dalším roce rozroste.

Proslavila je Výměna manželek, od momentů, kdy nedávali dceři napít, ale urazili Iva a Marian ohromnou cestu. Fungují jako normální rodina, děti už mají dvě a Marian nosí domů víc peněz.

„Další dítě už nechceme ani nečekáme. Stačí nám ty, co už máme, žena bere antikoncepci pravidelně. Finančně jsme teď na tom dobře. Před týdnem jsme si pořídili nové auto a předevčírem jsme kupovali nový vysavač. Platíme i větší byt,“ prozradil nedávno eXtra.cz Marian, který tak poukázal na to, že finanční poměry v rodině jsou lepší, než tomu bylo před časem.

Jenže teď je možná všechno jinak a Iva i Marian touží po dalším potomkovi "Neměl by někdo zájem o tuto antikoncepci? Chybí tam jen jedno plato," nabízí v tomto znění Iva použitou hormonální antikoncepci, kterou podle všeho vysadila.

Kdo ví, třeba si poměrně bizarní pár z Výměny manželek nadělil pod stromeček další těhotenství - v pořadí třetí. Je tak možné, že Dominika s Anetkou se v budoucnu dočkají další sestřičky nebo prvního bratříčka.

Související články

Další články