Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Třetí díl Osady: Divácká reakce tentokrát překvapila

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
seriál

Třetí díl seriálu Osada na České televizi opět spustil reakce diváků. Našel si komediální seriál odehrávající se v chatové oblasti Záhoří své fanoušky?

Už třetí díl nového komediálního seriálu Osada, který vysílala v pátek Česká televize přinesl mnohé reakce. V tomto díle se novopečený náčelník osady Srovnal se rozhodl postavit hranici na pálení čarodějnic. Jak jeho snahu a výkon herců ohodnotili diváci?

Zvrat v hodnocení?

Zdá se, že po rozpačitém začátku jsou tentokrát sledující s úrovní pořadu spokojeni: "Teda minulý týden ti hoši okolo ty studny ..ale dnešní vaření teda děvčata to byl luxus," uvádí na sociální sítí divačka Jiřina a další se přidávají: "Čím dál vtipnejsi,neopakovatelný humor," píše uživatelka Kamča. 

"Super, zase jsme se od srdce zasmáli, těšíme se na další díl," napsala Gabča a přizvukuje ji i divačka ze Slovenska: "Jednoduché a príjemné. Teším sa na ďalší diel." píše Alena.

Nespokojený hlas se však nakonec přeci jen našel: "Tak tahle slátanina fakt stojí za to, týden před čarodějnicemi metrová tráva, stromy zelené který blb tohle vymyslel," krotí přísně nadšení ostatních uživatelka Dana.

Související články

Další články