Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Trestní stíhání zahájeno. Za smrt Simony na Orlíku podle policie zodpovídá 19letý mladík

Písečtí kriminalisté zahájili trestní stíhání 19letého řidiče
skútru.
Simona z Písku si jen chtěla vyjet se svým novým přítelem na loďce a strávit tak krásný slunečný den. Místo toho se stala obrovská tragédie. Narazili do nich mladíci na skútru. Dívka (†18) zemřela, její přítel skončil v nemocnici. Písečtí kriminalisté zahájili trestní stíhání 19letého řidiče vodního skútru. Mladíkovi hrozí rok až šest let vězení.

Tragická nehoda se stala 10. července na Orlické přehradě. Život neskončil jen Simoně, ale i její matce. Ta skončila v psychiatrické léčebně a se smrtí své jediné dcery se vyrovnává jen těžko. Policie teď s řidičem skútru zahájila trestní stíhání.

„Na základě prošetřování, výslechů mnoha svědků, vyjádření Státní plavební správy a dalších zjištěných skutečností vydal vyšetřovatel minulý týden usnesení o zahájení trestního stíhání vůdce vodního skútru pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti,“ vyvěsila mluvčí Kamila Čuřínová na policejní web.

Simona na loďce utrpěla vážná zranění, kterým podlehla při leteckém převozu do nemocnice. Řidič skútru se zranil jen lehce a lékaři ho ošetřili na místě. Mladíkovi hrozí, že stráví rok až šest let za mřížemi. Vyšetřování případu pokračuje.

Informovali jsme vás o tom, že na skútru jel přítel Viktorie Genzerové. Více ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články