Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Trestní stíhání Andreje Babiše? Tohle mu vyhraje volby!

Andrej Babiš dokázal svatbu mediálně prodat a přetavit v pozitivní body.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
K mandátovému a imunitnímu výboru poslanecké sněmovny dorazila policejní žádost o vydání předsedy hnutí ANO Andreje Babiše k trestnímu stíhání. Spolu s Babišem se žádost týká i místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Zatímco mnozí Babišovi odpůrci se radují, ve finále to může být sám Babiš, kdo se bude smát naposledy. Momentální situace mu paradoxně může vyhrát volby.

O Andreji Babišovi již mnozí začali uvažovat jako o nedotknutelném. Veškeré skandály, které osobu předsedy hnutí ANO potkaly, se mu podařilo ustát či je nějakým způsobem uhrát do ztracena. Mohlo by se zdát, že Babiš si může dovolit prakticky cokoliv, a projde mu to. Jako by nějaký zákon pro Babiše neexistoval a spravedlnost na něj byla krátká.

Nyní se ukázalo, že Babišova nedotknutelnost doznává prvních trhlin. Kriminální policie podala poslanecké sněmovně žádost o jeho vydání k trestnímu stíhání v souvislosti s kauzou Čapí hnízdo. Stejná žádost byla postoupena mandátovému a imunitnímu výboru sněmovny i ohledně místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Oba muži čelí podezření ze závažných hospodářských trestných činů. Jenže právě trestní stíhání může Babišovi vyhrát volby – celý článek najdete ZDE.

Související články

Další články