Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Třeštíková ve Varech zpytuje svědomí: Za svůj outfit se omluvila hned dvakrát

Některé dámy přišly spíš neoblečené než oblečené. Na snímku je spisovatelka Radka Třeštíková.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Další 4 fotografie
karlovy vary

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) chtěla na červeném koberci v Karlových Varech ukázat, že i žena po čtyřicítce může být dostatečně cool, bohužel se ale její záměr minul účinkem a spisovatelka dostala za svůj poněkud ztřeštěný outfit pořádnou bídu. Poté, co se jí vysmála téměř celá republika se rozhodla, že se na svém Instagramu veřejně omluví.. 

První omluva Třeštíkové

Jestli se Radce Třeštíkové v tom celém módním maléru alespoň něco povedlo, tak to bylo, že svým sporým oděním, na sebe strhla veškerou pozornost. Špatná reklama je taky reklama a model, který si oblékla na slavnostní zahájení 56. ročníku Mezinárodního festivalu v Karlových Varech patřil jistě k těm, o nichž se mluvilo nejvíc.

Spisovatelka ale zřejmě vůbec nepočítala s tím, že když nedodrží předepsaný dresscode, žádná velká pochvala ji nečeká. Nakonec už ten tlak nevydržela a rozhodla se prostřednictvím sociálních sítí veřejně omluvit za to, v čem na červený koberec hotelu karlovarského Thermal dorazila.

„Myslím, že je fér odložit si sem tuhle fotku a dát vám všem prostor naložit mi přímo tady, ačkoliv už asi není nic, co bych si o tom zahajovacím outfitu nepřečetla. Nedodržela jsem předepsaný dress code a přijímám za to veškerou zodpovědnost,“ zpytovala svědomí Třeštíková.

„Ve svém životním nastavení ‚dělám si, co chci‘ jsem trochu zapomněla na to, že každá jednotlivost, každý jeden dílek jsou něčím ohraničené. Ano, já jsem tu hranici překročila, navzdory tomu, jak příjemně se cítím, když se občas urvu, a jak moc jsem přesvědčená o tom, že každý z nás by se čas od času urvat měl, jsem ji překročila. Cítím to. Vnímám to. Budu si to pamatovat. Omlouvám se,“ dodala na Instagramu.

Přehodnotila status a změnila fotku

Svou veřejnou omluvu ale po chvíli ze svého profilu stáhla a přišla s novým vysvětlením i fotografií. "Tamta fotka se mi moc nehodila do feedu a já nemám ráda, když se něco někam nehodí," napsala v novém příspěvku, kde ale uvedla, že její omluva stále platí.

"Snad se časem posuneme i na velkých akcích k větší kreativitě a magoři jako já tam nebudou, tak nevhodně trčet z davu. Mám vás ženy ráda, navzdory tomu, co jste občas schopné jedna druhé napsat. Některé zprávy od vás bylo až překvapivě těžké zpracovat," posteskla si spisovatelka. "Nakonec je to celé jen maličkost ve chvíli, kdy nám hoří pod nohama celý svět," dodala. "Díky KVIFF, jednou se vrátím s filmem," napsala ještě závěrem.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy