Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Třeštíková se z konce ve StarDance stále vzpamatovává: Obula se do poroty i lidí kolem soutěže

Třeštíková se z konce ve StarDance stále vzpamatovává: Obula se do poroty i lidí kolem soutěže
Zdroj: Česká televize
+ Další 4 fotografie
kritika
Radka Třeštíková s Tomášem Vořechovským v sobotu jako čtvrtí opustili taneční soutěž StarDance a jak bylo vidět v pondělí, kdy v České televizi odpovídala na dotazy diváků, i třetí den po vypadnutí v sobě cítí hořkost a s některými situacemi se musí ještě vyrovnat. Nit suchou nenechala ani na porotě.

Spisovatelka Třeštíková svůj odchod ze soutěže dle svých vlastních slov očekávala každé kolo, jen bylo otázkou času, kdy pomyslného černého Petra se svým tanečníkem dostanou. Dostat se do pátého kola pro ně byl úspěch.

„Byla to otázka, v jakém pořadí vypadneme my čtyři, co jsme vypadli na začátku, protože jsme se samozřejmě nemohli srovnávat s ostatními,“ přiznala spisovatelka.

„Já nejsem optimista a každé to kolo mě překvapilo, ale jak říkám, myslela jsem si od začátku, že to páté kolo bude maximum a z toho, že jsme se tam dostali, mám velkou radost a taky si uvědomujeme, že nás tam dostali diváci, protože porota nás většinou zařízla a věděli jsme, že nemůžeme od poroty čekat, že by nás vytáhla ona,“ prozradila s tím, že porota nebyla ta, která by ji v soutěži držela nad vodou.

Radka přiznala, že negativní hodnocení poroty, které si musela každé kolo vyslechnout, pro ni bylo silně demotivující. „Bylo by příjemnější tam stát a nechat se škrábat za ušima a nechat se chválit a myslím si, že je to hodně demotivující, vždycky jsem to trochu záviděla těm ostatním párům,“ přiznala Třeštíková, která s tanečníkem Tomášem Vořechovským dostávala pravidelně nejnižší počet bodů.

To pro ni bylo psychicky náročné a ještě teď se z této nepříjemné situace oklepává. "Psychicky jsem se s tím musela každé kolo srovnávat a pokaždé jít zase do toho živáku, že to zase u té poroty nedopadne, cítili jsme, že nás budou zařezávat od začátku do konce."

Další negativum si ze soutěže odnesla v podobě zklamání z některých lidí, kteří na projektu pracují. „Ve StarDance jsem musela občas komunikovat i s lidmi, které bych si normálně do života nepustila a odnáším si i několik velkých lidských zklamání, ale snažím se to zpracovat tak, abych v sobě měla jen to hezký,“ svěřila se spisovatelka, která prý se soutěžícími vycházela dobře.

Od jejích předchůdců, kteří v soutěži vypadli, se chování Třeštíkové dost liší a je z ní cítit hořkost. Jak sama přiznala, není optimistka a několikrát na svém Instagramu napsala, že se kvůli soutěži měnit nebude.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy